Wpis z mikrobloga

Mirki mam 500g Universal Kreatyny (monohydrant). Pytam się kumpli i każdy mówi mi inaczej co do stosowania.
Nie wiem kiedy zacząć ją stosować? Od razu brać, czy po świętach (wiadomo jak to jest, rodzina się zjeżdza, pewnie się wypije, te 2 dni mogą obfitować w alko).
Drugie pytanie co do dawek. Kumpel (po którym widać efekty, trochę już ćwiczy). Żebym nie bawił się w jakieś 5g, bo niby nie efektów. Najlepiej w dni bez trenigowe 20g po obiedzie. W dni treningowe 10g przed treningiem i 10g po. Jak to jest #mikrokoksy? Ćwiczę na siłowni już około pół roku.
#silownia
  • 22
  • Odpowiedz
@miesiektoja: Tym bardziej powinieneś zacząć brać niezwłocznie kretę. Na święta powinieneś już mieć konkret retencję wody, więc jeśli się zrobisz to nawet kaca nie będziesz mieć, bo będziesz odpowiednio nawodniony. Same plusy. Pozdrawiam i polecam
  • Odpowiedz
@miesiektoja: Zacznij po świętach i staraj się wytrzymać bez większych alkoholowych przygód. Ja zawsze biorę 5 g rano na czczo w dnt i 5 g przed i 5 g po treningu. Efekty zawsze są, możesz bawić się w nasycenia, ale to zależy od Ciebie. Dawkowanie kolegi może być dużym obciążeniem dla jego nerek.
  • Odpowiedz
@miesiektoja: i tak nic ci to nie da, co do dawek to kazdy mowi inaczej, ja poczatkowo bralem 15g na dzien, bo mi sie #!$%@?, ze duza lyzka ma 15g zamiast 5g, potem bralem mala lyzeczke czyli 5g i w obu przypadkach brak odczuwalej zmiany
  • Odpowiedz
  • 2
@miesiektoja: ja bym poniżej 100g dziennie nie schodził a jak masz trening to nawet 200 wtedy dopiero Kreta działa a jakieś tam 5g to zostaw dla dzieci
  • Odpowiedz
@miesiektoja: dziś bierzesz i juz nigdy nie przestajesz. Kreta zapewnia dodatkową energię do wszystkich procesów w organizmie które tego wymagają. Zerknij w moim linku na inne działania, nie tylko te związane z treningiem. Masz tam coś takiego jak Human Effects Matrix. Kreatyna to złoty środek.
  • Odpowiedz
a kiedy startować?


@miesiektoja: Kretyna nie wchodzi w interakcję z alkoholem - to mit. Bierz teraz!
Na początku i tak zawsze łapie się sporo wody co pomoże Ci lepiej znieść alkohol który odwadnia organizm.
Pozytywnych efektów siłowych w tym czasie mieć nie będziesz ale przynajmniej się tak nie odwodnisz.
  • Odpowiedz