Wpis z mikrobloga

Mircy spod #ubierajsiezwykopem!

Jako że opublikowane przeze mnie na przelomie roku poradniki wyprzedażowe cieszyły się spora atencją, a wyprzedaży nadal jest w opór postanowiłem przygotować kolejne takie zestawienie, które oszczędzi wysiłku oraz czasu wszystkim tym, którzy z mozołem budują swoją wymarzoną garderobę (w skrócie: siedziałem kilkadziesiąt godzin, żebyście Wy juz siedzieć nie musieli ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Tym razem oddaję w Wasze ręce ponad 220 produktów, posegregowanych wedle kategorii i w miarę dokładnie opisanych. Bierzcie i korzystajcie z tego wszyscy :)

http://secondhanddandy.pl/2016/03/okazje-dandyego-1-wyprzedaz-moda-meska.html

#ubierajsiezuszatym #modameska #okazje #wyprzedaz trochę #cebuladeals #menswear
UszatyBloger - Mircy spod #ubierajsiezwykopem!

Jako że opublikowane przeze mnie na...

źródło: comment_IMD0cuC1rrk1qjqbyDEV5nV6x2IcvtIR.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@Michael_Whitey: Mango znam i polecam, choć fason jest nieco obszerny jak na hiszpańska markę. Niestety wszyscy maksymalizują zyski a chcą utrzymać ceny na danym poziomie, więc wiadomo kto musi na tym stracić. Trzeba liczyć, że może sie pojawią jacyś nowi gracze, którzy zmusza rynkowe tuzy do zmiany polityki. Bo inaczej pozostanie powiedzieć: "Mialeś chamie wełny wór, a ostał ci się plastikowy sznur" #poezja
  • Odpowiedz
@Michael_Whitey: No w porównaniu do Massimo kroje są bardziej obszerne, ale to pewnie dlatego, że u nich s to 48, a w massimo 46, a ja jednak suchoklacę motzno i może w przyszłym życiu, jak mi sie metabolizm wywróci, to uda mi się nabrać nieco wagi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Michael_Whitey: Stary, kierowniczka w robocie to cały czas sobie śmieszkuje, że ja mam w trakcie sześciogodzinnej zmiany cztery pory karmienia XD Dwa lata temu przeleżałem pól roku (kolano poszlo podczas charatania w gałę), zero wysiłku i schudłem trzy kilo. To je dandysi metabolizm, tego nie ogarniesz XD Skończę studia, rozkręce biznes, to może wtedy sie uda to ogarnąć z jakims dobrym dietetykiem :)
  • Odpowiedz