Wpis z mikrobloga

Mircy spod #ubierajsiezwykopem!

Jako że opublikowane przeze mnie na przelomie roku poradniki wyprzedażowe cieszyły się spora atencją, a wyprzedaży nadal jest w opór postanowiłem przygotować kolejne takie zestawienie, które oszczędzi wysiłku oraz czasu wszystkim tym, którzy z mozołem budują swoją wymarzoną garderobę (w skrócie: siedziałem kilkadziesiąt godzin, żebyście Wy juz siedzieć nie musieli ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Tym razem oddaję w Wasze ręce ponad 220 produktów, posegregowanych wedle kategorii i w miarę dokładnie opisanych. Bierzcie i korzystajcie z tego wszyscy :)

http://secondhanddandy.pl/2016/03/okazje-dandyego-1-wyprzedaz-moda-meska.html

#ubierajsiezuszatym #modameska #okazje #wyprzedaz trochę #cebuladeals #menswear
UszatyBloger - Mircy spod #ubierajsiezwykopem!

Jako że opublikowane przeze mnie na...

źródło: comment_IMD0cuC1rrk1qjqbyDEV5nV6x2IcvtIR.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UszatyBloger: pracuje, studiuje dziennie, jeszcze bratu próbuje natłuc majme do głowy. Brak czasu to tylko najprsotsza wymówka. Masz coś jeszcze w temacie fajnych wymówek?
HURRR DURRR ALE ZABIEGANY JESTEM JUŻ TO ZROBIE TYLKO MIRKO SPRAWDZE

  • Odpowiedz
@UszatyBloger: Ostatnio moja siostra była w secondhandzie (lumpie XD) i kupiła za 35 zł 5 koszul męskich i marynarkę w idealnym stanie z metkami, także trochę słabe te promocje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@TakieTamNaWykopie: kiepskie kroje dziadkowe na brzuchaczy. Byłem tam z 10 razy 3 X po gajer i babka za każdym razem wciskla mi kit że wyglądam bardzo dobrze a wyglądałem jak ten koleś że zdjęcia. Koledze próbowała w tym konkretnym salonie wcisnąć spodnie w stylu Ameryki lat 20. Słabe materiały a ceny jak za premium chodź czasem można coś ustrzelic np ta brązowa marynarka jest całkiem spoko.
  • Odpowiedz
@TakieTamNaWykopie: te konkretne spodnie które poleca dandys w arcie są do kitu i nie są warte swojej ceny. Materiał w dotyku jak z plastiku a i jak zwykle rozmiarówka beznadziejna. Ogólnie nie polecam kupować chino w btm. Dużo lepsze znajdziesz w Reserved lub Hm. Chodź te z hm Szybko się spiorą
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: Panie Dawidzie jakie ma Pan doświadczenia w zakupach internetowych? Mam - podobnie jak Pan - posturę nienarzucającą się :) i kupienie czegokolwiek co pasuje right off the bat graniczy z cudem..... Dosyć to frustrujące, na razie zauważyłem, że najbardziej jednak pasują rzeczy z H&M i Zary a i to nie zawsze
  • Odpowiedz
  • 1
@Icheb82: Z Hmu mam spodnie i swetry, krój rzeczywiście jest Slim fit. Z marek dla mniejszych polecam też Massimo, niektóre kroje Vistuli, pier one z zalando jak również topman, ale tu trzeba uważać na składy :)
  • Odpowiedz