Jako kibic Bayernu przyznaję - niesprawiedliwy wynik. Ale Juve jest samo sobie winne, mieli z 2-3 setki aby Bayern dobić a tego nie wykorzystali... na nasze szczęście Moracie skończył się dzień konia.

Tragiczny mecz w wykonaniu Bawarczyków, brak walki, brak chęci gry, ciągłe klepanie i robienie kółeczek w środku boiska. Niesamowite jak bardzo Guardiola zepsuł tą drużynę w trzy lata. Do wejścia Bernata Alaba sam nie wiedział na jakiej pozycji gra, niesamowite że nie wpadło nic w drugą połowę gdy graliśmy bez nominalnego stopera.

#mecz #bayernmonachium #bayern #ligamistrzow
  • 5
akurat druga połowa bardzo dobra w wykonaniu Bayernu imo.

@thedarnock: Moim zdaniem nadal fatalna, po prostu odrobinę lepsza niż pierwsza. Mieliśmy jedynie kilkanaście minut dobrej gry, reszta do zapomnienia.
@Minieri: Prawdopodobnie tak, choć trudno mi się wypowiedzieć na podstawie samego streamable. To się będzie zdarzać dopóki nie będzie wideopowtórek, chciałem podkreślić że i tak mieli inne okazje które np. Morata wypracował i zmarnował.