Wpis z mikrobloga

Mirasy mam problem i potrzebuję pomocy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jestem posiadaczem telefonu Samsung Galaxy S6. Telefon się zacina tak że nie można nic zrobić. Trzeba czekać aż bateria się rozładuje albo wejść w download mode aby zrestartować telefon tyle że podziała 2-3 minuty i historia się powtarza. Co jakiś czas mu przejdzie i podziała dwa trzy dni i od nowa. W momencie wystąpienia tego zjawiska cpuz pokazuje 70 stopni na exynosie. Potrafię restartować go po 8 godzin zanim wreszcie odpali bez zawieszenia. System oryginalny, przywracanie ustawień fabrycznych nie pomaga. Oczywiście odesłałem na gwarancję ale usterki nie stwierdzono... Jak ugryźć serwis aby mi naprawili telefon albo dali nowy ? Jakieś rady ? #android #samsung #sgs6 #reklamacja #gwarancja
Pobierz Jan_Hus - Mirasy mam problem i potrzebuję pomocy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jestem posiadaczem telef...
źródło: comment_1ZgpAtEwCbjXgPrDTjNJz3W35fgzdoSD.jpg
  • 10
@fervi: Tylko czy nie wpadnę w błędne koło ? Jakoś tą wadę będą musieli stwierdzić czyli pewnie odeślą do serwisu który prawdopodobnie stwierdzi to samo. Ewidentnie jest to wada fabryczna bo telefon od nowości noszony w etui z folią i na ekranie i na plecach nigdy nie upadł nawet nie ma najmniejszej rysy (chociaż teraz wystaje klej w lewym dolnym rogu pleców...) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@
@Jan_Hus: Tak, ale po 3 razach stwierdzasz, że jest nienaprawione i niech zwracają kasę. Chyba, że można wcześniej. Poczytaj na portalu konsumenta jak to dokładnie jest
@Jan_Hus: Właśnie dlatego nigdy już nie zaufam żadnemu Samsungowi. Mój S3 tez tak kiedyś działał. Teraz mam LG i jestem bardzo zadowolony z jego płynności.

Nie chce Cie martwić, ale wydaje mi się, że serwis nic Ci nie pomoże w tej sprawie.
@Kartinos: Tego się obawiam... Jeszcze żeby ten telefon miał ze 3 lata ale mam go od lipca... Będę próbował z rękojmią a jako dowód załączę cd z nagraniem usterki ze zbliżeniem na imei, informacje o systemie i knoxa i zobaczymy jak się sprawa potoczy.