Wpis z mikrobloga

@Bierna: @ziobro2: @Andrew_Wykopowicz:

Ale wiecie, że Hala Mirowska została zniszczona podczas powstania i należało ją jakoś odbudować. Zdecydowano się na taki bardziej modernistyczny styl, który dobrze wpisuje się w powojenną Warszawę (Dworzec Centralny, CDT, Dom Meblowy "Emilia" etc.). Może wam się to nie podobać, ale ma swój klimat (obejrzyjcie sobie choćby "Człowieka z żelaza", jak to wygląda, kiedy nie oblepia się wszystkiego reklamami).
  • Odpowiedz
Ale wiecie, że Hala Mirowska została zniszczona podczas powstania i należało ją jakoś odbudować. Zdecydowano się na taki bardziej modernistyczny styl


@catkarol: Tego koszmarka to dostawili w latach 70 i mimo calej mojej sympatii dla modernizmu to pasuje on jak piesc do oka.
  • Odpowiedz
@Taco_Polaco: właśnie o to mi chodzi, jestem raczej januszem budownictwa, ale nie kojarzę nic poza styropianem z zewnątrz (od wewnątrz niby też nikt nie zabroni, a jakże) i technologiami, które wymagają planowania w momencie budowy, jak ściany z pustą lub wypełnioną wełną sekcją w środku. I zakładam, że w starym budownictwie wszystko jest dużo droższe i trudniejsze. Osobiście kompletnie nie przejmowałbym się lepszą estetyką (bo przecież budynek po ociepleniu jest
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded:

Osobiście kompletnie nie przejmowałbym się lepszą estetyką (bo przecież budynek po ociepleniu jest jak najbardziej elegancki!) i wybrał rozwiązanie optymalne, mniej wydatków i użerania się.


No wlasnie caly problem polega na tym ze nie jest "elegancki". IMHO teraz wyglada jak kupa. Z moze nie wybitnego ale calkiem przyzwoitego budynku zrobili wielka kupe.
  • Odpowiedz
@cnros: za plastikowe okna powinni wsadzać do więzienia, przysięgam. Cena okien drewnianych taka sama jak PCV ale po fuj robić drewniane takie ładne jak szwagier radzi zdrób se plastiki takie fajne są. K---a potem ide miastem i patrze na zabytkowe kamienice i na te wszystkie plastikowe okna rzygac się chce :((( Powinna byc za to surowa kara
  • Odpowiedz
Cena okien drewnianych taka sama jak PCV


@annielstwo: Czo?
Kurde, muszę koniecznie powiedzieć to inwestorowi bo w tym roku na 3 projektach mieszkaniówek zmienił nam okna drewniane na pcv ze względu na koszty.
  • Odpowiedz