Wpis z mikrobloga

  • 665
ej dobra, ale kto i jakim prawem zatrudnił lasencje 9/10 do sprzątania męskiego kibla w korpobazie? Wbijasz sobie rano po kawusi do kibla w #pracbaza niczym ten słynny komendant na posterunek a tu takie cudo podgłoge szoruje. Udałem, że wbiłem tylko hehe nosa wydmuchać i czekam aż skończy tę podłogę myć. Boje się kaszlnąć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 823
@thymusPL: Lubię, jak wchodzę do pracbazowego kibla na poranne posiedzenie. Dwie kabiny zajęte. I tak siedzą po cichutku lokatorzy tych kabin. Wyczekują, kto pierwszy wyjdzie. Że oni niby tu tylko hehe nosa wydmuchać. Wszechobecną ciszę narusza jedynie charakterystyczne tapanie palcy w ekrany telefonów. I tak wyczekują. W ciszy. Wtedy wchodzę ja, niczym komendant na posterunek. Zasiadam na tronie i w pełnej oprawie dźwiękowej robię to, po co tu przyszedłem. Wtem
  • Odpowiedz
@Krachu: a co, tylko brzydkie zasługują na kiepską pracę? a może miałą propozycję dobrego stanowiska za robienie gały prezesowi ale ma godność i woli sprzątać kible żeby wyżywić dziecko..a może to pasjonatka sprzątania?
  • Odpowiedz
@Paladin_Woodrugh: no to mówię jakie ja mam obserwację na podstawie pracy jakieś 7 lat i opinii pracowników - kobiece kible to straszny syf. nawet w eleganckim korpo-centrum potrafią narozpieprzać podpasek i tamponów uwalonych krwią dookoła czy wymazać ściany gó...em
  • Odpowiedz
@Paladin_Woodrugh: Za to laski nie krępują się zostawiać na widoku zakrwawionych tamponów i co, chcesz się licytować kto większy brudas? W nader wielu damskich toaletach widziałam (i czułam ;-)) takie rzeczy, że aż wstyd za swoją płeć. Być może panowie przebijają - nie wiem, nie chadzam często, ale jak się zdarzyło - to w porównaniu do damskiej aż błyszczało.
  • Odpowiedz
@Paladin_Woodrugh: @pablo397: z moich obserwacji wynika, że ślizg częściej widuje w kiblach po dziewczynach. jak gdzieś w gości np. po różowym wejdę do kibla. Podejrzewam, że ma na to wpływ brak podziwiania przez różowe swojego dzieła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krachu: takie czasy panie, laski 9/10 chwytają się wszystkiego, a to dorobić w przedszkolu, a to sprzątać, a to na mięsie w markecie pracować, aż żal ściska dupę i wszystkie jej okolice ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz