Wpis z mikrobloga

@GajuszCezar: mam małą kolekcję think padów. T30,T42,T60,T420 i żałuję bo kiedyś sprzedałem T20 :( świetne komputery i innych nie chce, wszystko w pelni sprwne mam, jedynie w t42 poszła jedna pozioma kreska na matrycy. Ale oprócz tego wszystko sprawne, tytanowe ramki na plyty glowne sa nie do pekniecia, nawet przy sporych upadkach. Teraz zamierzam powiekszyc kolekcje o w520 ;)
Nie tam żadne wyglądające jak gunwo thinkpady, które aby były ładniejsze mają mnóstwo naklejek. ten oto Acer został wyprodukowany 5 lat temu, kupiony za 1700 służy mi dzielnie od 3,5 roku, pół roku temu wymieniłem zawias. oprócz tego dysk ssd i komp na pewno wystarczy na następne 2 lata. bateria trzyma 3,5h, zasila i5-2410m i jakaś geforce starą (wyłączona w biosie więc nie sprawdzę).
Pobierz
źródło: comment_RY8lWLmONazitjHYo0wGHyM5AiENqU9O.jpg
@Elthiryel: Przede wszystkim powinien w piekle smażyć się gość, który wywalił Esc nad rząd klawiszy funkcyjnych. Tego w BIOSie już się nie przestawi:D Na żadnym komputerze tak często nie sięgam po pomoc, jak na cholernym X200.
@GajuszCezar: ThinkPady od IBMy były najlepsze! Ostatnie to T61 już brandowane przez lenovo.

Obecna seria T (530, 440) to niestety tragedia - touchpad, piszczące przetwornice, płyty padające jedna za drugą (wymieniłem już więcej płyt niż kupiłem tych komputerów, może z 15% działa bez zarzutu).