Wpis z mikrobloga

@GajuszCezar:
Lenovo x220 here ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam go w stacji dokującej i rzadko używam go jako notebooka. Cichy, stabilny, solidny, zajebista klawiatura!

Ciekawostka:
X220 w specyfikacji ma, że niby tylko 8 GB RAM można do niego włożyć, ale wieść internetowa niesie, że przyjmie on też 16 GB :) Własnie czekam na przesyłkę z 16 GB RAM do mojego X220 :)

Poniżej trzy znalezione przeze mnie
Wykop.pl

Wykopalisko 420
Hity
Mikroblog
Mój Wykop

Szukaj
Dodaj
pierzak1991

@pollyanna: tak jak twoja stara :D prawde mówiąc miałem starego poczciwego T60 przez jakiś czas i serio polecam. Można by tego laptopa porównać do Mercedsa 124W :)
@GajuszCezar: W pracy mam maka, a prywatnie niedawno kupionego thinkpada e550 z wymienionym większym dyskiem SSD i raczej prywatnie maka bym nie kupił. Jakbym chciał mieć maka z takimi samymi parametrami, to musiałbym zapłacić 3 razy tyle, co zapłaciłem, a touchpad, wyświetlacz i design nie są dla mnie kluczowe, bo zazwyczaj i tak mam wpięty zewnętrzny monitor, głośniki, klawę, etc.
Dostałem kilka dni temu nowego T440s. Trackpad to jakaś KPINA i ŻART, nie pojmuję jak do sprzętu za 5-6k można włożyć takie gunwo (pic related). Nawet używając trackpointa są problemy z klikaniem w touchpad, bo nie ma fizycznych przycisków. Poza tym jest raczej poprawny, wydaje się trochę plastikowy i delikatny. Ekran Full HD IPS całkiem ładny, ale nierównomiernie podświetla. Dużym plusem jest wbudowany modem LTE i czytnik lini papilarnych. Prywatnie używam Macbooka
Pobierz
źródło: comment_gCd5fIdYaa7CLNgAeA7W9G3PTjBVO0j3.jpg
@pollyanna: Kwestia gustu - moim zdaniem wygląda po prostu klasycznie. To tak jak z samochodami - jednym podoba się konserwatywny styl Volkswagena, innym udziwnienia typu Renault Megane II ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@americanfootball: Myślę, że marka nie ma tu nic do rzeczy. Sam mam IdeaPada Z570 (czyli, jak to określił przedmówca, gówno z marketu) i przez 4 lata żadnej awarii. Jedyne, co wymieniłem, to dysk, ale