Wpis z mikrobloga

@Krasiu: swego czasu w klanie gdzie się udzielałam była taka moderatorka w stylu elfika. też robiła syf, banowała za nic, regulamin regulaminem, ale ona uważala się za bóg wie kogo... i potem się okazało, że właściciel jej na tyle pozwalał bo ich stosunki były... dość specyficzne ;) #coolstory ale nic nie sugeruję...
@pfff: Akurat nie trafiłeś bo łamią regulamin - manipulują głosami, bo wykopują KAŻDY artykuł na temat zboża, niezależnie od tego jak jest dobry, czy jak jest słaby. Większość z nich zapewne nie przeczytała ani jednego z powyższych.
@Kacc: Są sytuacje, gdy trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i jak plebs zaczyna skakać to trzeba go utemperować, niezależnie od regulaminu czy jego braku. Ludziom (w domyśle gimbazie, która uwzięła się na zboże) wydaje się, że mają cokolwiek do powiedzenia.. otóż nie mają. Właściciel serwisu jest jeden, jasno określony. Jak się komuś coś nie podoba to niech spieprza do konkurencji, bo to najlepsza i jedyna słuszna forma protestu. A to
@Kacc: Doskonale wiem o czym mówisz. Ich też mi nie szkoda. Wsadzili wacka w mrowisko i dziwią się, że pokąsany. Jestem na tyle #!$%@? po ostatnich dwóch dniach, że nie żal mi NIKOGO kto dostał bana i dostanie bana za tą całą aferę. Żal mi Elfika za bezmyślny lincz i użytkowników, którzy tak jak ja siedzą tu od wielu lat i widzą jaka banda kretynów przejęła ten serwis.