Wpis z mikrobloga

W sumie tag glupiewykopowezabawy by się nadał, ale nie otaguje bo banda debili się zleci, a więc jebnę pytaniem i KAŻDY użytkownik griffina ma się wpisać i nie plusować jak to u nas w tagu przystało :) Ciekawy jestem ile osób go zakupiło i tyle, nie prowadzę badań statystycznych :) #epapieros
ED: A od siebie wpisujcie minusy tego czajnika
  • 15
@beer_man : ja mam.
Minusy:
- drip tip za krótki
- zbyt mała pojemność.
- odkręca mi się ten metalowy ring w bazie przez co wylewa mi się lq (mam teorię już dlaczego tak się dzieje, ale muszę ją sprawdzić :p)

Aczkolwiek ogólnie mega :)
@beer_man: zbierające się skropliny pod pierścieniem AF przez co lubi pocieknąć trochę z tego miejsca od czasu do czasu, poci się pomiędzy zasilaniem a parownikiem i ogólnie pierścień od AF jest prawie non stop mokry
@beer_man: mam od 3 dni, smak lepszy niż w Aro, chmura odrobinę mniejsza.
minusy:
- za krótki drip, nawet odrobinę dłuższy byłby lepszy
- nie da się odwapować "do końca" (w aro nawet kropla starego lq nie zostawała a tu na ściankach odrobina ale stoi)
- lekkie problemy z rozkręcaniem (zamrażany już 2 razy)
- wygląda na wrażliwy na urazy, cieniutkie blaszki (na aro nadepnąłem i nic, ten by pękł pewnie)
@beer_man: ja mam, na razie dwa dni i poznaje, na pewno widać od razu, ze lubi się spocić międzypierścienieami od airflow i juicecontrol, jak zle zwickujemy to potrafi wyżygać pół zbiornika przez airhole, smakowo bardzo dobrze
@beer_man: Głównie odkręcanie bazy. Do tego te otworki od juice flow ciężko ustawić, żeby były idealnie otwarte no ale to szczegół. Jeszcze odstęp pomiędzy bazą a pyrexem mógłby być większy no ale coś za coś baza jest spora ( ͡° ͜ʖ ͡°)