Wpis z mikrobloga

Zastanawialiście się kiedyś nad tym co mogłyby myśleć, robić i jak się zachowywać istoty z IQ wiele wyższym od człowieka albo ludzie z 10 krotnie wyższym IQ niż to które znamy aktualnie? Jak taki człowiek mógłby podchodzić do życia, jakie miałby cele czy byłby w stanie "normalnie" funkcjonować? Mówię tu powiedzmy o IQ równym 3000,4000 lub jeszcze więcej- wiem że napisałem to troszkę chaotycznie ale może ktoś się wypowie lub poleci jakiś artykuł z tym związany. #pytanie #inteligencja oraz troszkę #nauka
  • 16
Nauczę cię czegoś, nie stawia się spacji przed znakami interpunkcyjnymi


@hacerking: ostatnio próbowałam to wytłumaczyć koleżance w pracy, to się dowiedziałam, że to szczegół nieistotny i się czepiam :(
@hacerking: jak na razie udało mi się ja uświadomić na przykład w sprawie bynajmniej-przynajmniej oraz "wziąść".
Ale jakoś tak mi głupio co chwile o czymś informować, bo wtedy wygląda faktycznie na to, że się wymadrzam i czepiam.
Choć w słusznej sprawie, jakby nie bylo..
@agaja: ja mam bardziej #!$%@?, bo wszystkie podstawowe zasady dla prostych ludzi znam to teraz mi wypominają najmniejszy przecinek ( ͡ ͜ʖ ͡)
Gdyby nie to, że lubię pisać, to pewnie bym to po prostu olał i miał w dupie, ale kocham zdania złożone brać ()