Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem ze swoim #niebieskimpaskiem pół roku, a już czuję, że zaczął się nudzić związkiem. Staram się go gdzieś wyciągać, do kina, na jakieś koncerty, ale wszystko kończy się na tym, że on wraca późno z pracy i mu się nie chce. Przestaliśmy się praktycznie spotykać, wcześniej było co dwa dni, teraz raz w tygodniu na 1,5h. Staram się, naprawdę się staram, nie marudzę mu, wspieram, gotuję, piekę mu ciasta przez cały czas, żeby się z nim zobaczyć jadę pół godziny ze świeżymi pączkami w jedną stronę a widzimy się 10 minut :<
Nie wiem co mam zrobić, jak walczyć o niego? Nie wiem czy to ma związek z tym że odnowił kontakt z koleżanką, która otwarcie mu powiedziała że tylko czeka aż nam się posypie związek i wtedy chce być z nim. Jestem w kropce.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 8
OP: @Carnation: @haakenn: To jest mój pierwszy facet i nie za bardzo wiem jak mam się zachowywać, on jest w moim wieku ale bardziej doświadczony (23 lvl) On bardzo dużo pracuje, ciągle jest zmęczony, ale ja też i nadal chcę się z nim widywać, mimo tego zmęczenia. Martwi mnie to, że on nie ma takiej chęci.

To jest anonimowy komentarz
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
@sokytsinolop: odpuść, posłuchaj faceta, który trochę życiowego doświadczenia już ma. Za bardzo się narzucasz, taka postawa nie jest dobra. Nie ma chęci bo mu nie zależy, zmęczenie nie jest wytłumaczeniem, ponieważ można odpoczywać we dwójkę. Nie ma nic lepszego, gdy się popieścicie po pracy ;)

Jednak kolega takich chęci nie ma, ponieważ nie zależy mu na Tobie. To trochę brutalnie napisane, ale znam takie zachowania i wiem jak to się skończy.