Wpis z mikrobloga

Mireczki, jestem z siebie dumny (na razie tylko trochę). Wczoraj zapisałem się na siłkę i dzisiaj rano byłem pierwszy raz. Ogarniam sobie stronglifts więc możliwe, że będę czasami wrzucał jakieś pytania czy prośby o poradę. Znam i korzystam ze strony stronglifts.com. Staram się jeść zdrowiej i w miarę kontrolować ilość zjadanych kalorii, ale tak żeby nie mieć w głowie jedynie cyferek na wadze kuchennej. Będę z siebie całkowicie dumny jak za kilka miesięcy będę mógł cieszyć się lepszą sylwetką i będę mógł powiedzieć, że dalej ćwiczę i nie był to słomiany zapał.

#silownia #mikrokoksy #oswiadczenie #czujedobrzeczlowiek
  • 9
@PanRejent: powodzenia ja zaczalem tak samo jako kompletnie zielony 3ciego lutego. Mirki polecily stronglifts i o niczym innym od tej pory nie mysle tylko o silce;d efekty pierwsze juz widac, zrzucilem 2,5kg boczki z brzucha powoli znikaja i jakis miesien sie zarysowuje tez :) diete trzymam i ciane. wykresik pogladowy zarzucam, ostatnio pierwszy prog napotkalem z wyciakaniem zolnierskim na 42,5kg ale powtorzylem wczoraj wage i jakos sie jeszcze udalo:) trzymaj sie
Pobierz e.....n - @PanRejent: powodzenia ja zaczalem tak samo jako kompletnie zielony 3ciego ...
źródło: comment_LGfKTpykQf0UQRJnz2SbSfWsUzeDQt2N.jpg
@PanRejent: no to taki progres zawsze bedzie, bo zaczalem od pustej sztangi, ale juz powoli dochodze do swoich limitow, wiec bedzie to inaczej wygladalo :) chociaz akurat najmocniej sie czuje w przysiadzie i mysle ze do 100kg jeszcze dojade bez przystankow
@entaroadun: Ja tak właśnie planuje dojść do swoich limitów, później trochę zmniejszyć ciężary i znowu dolecieć do limitów, a następnie przejść na jakiś inny plan FBW czy coś. No chyba, że dopadnie mnie wirus zwany crossfitem bo pierwsze objawy już są ( ͡º ͜ʖ͡º)
Na siłowni do której się zapisałem są też zajęcia z muay thai i jak wezmę karnet to w cenie karnetu mam też
@PanRejent: ja jeszcze nic nie planuje, cisne stronglifts az mi sie znudzi/przestanie przynosic efekty. Ogolnie i tak dokladam poki co jakies cwiczenia areobowe max 30min po treningu, bo musze zrzucic brzucha ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i ogolnie nie biore zadnych supli, bialek czy kreatyn, po prostu zmienilem diete i mam zamiar tylko tego sie trzymac.
@PanRejent: nie polecam tak robić, przez 10 miesięcy ćwiczyłem w zaciszu domowym z twoim podejściem czyli aaa zdrowo będę jadł jakimś tam planem leciał
było fajnie, jasne, sylwetka super, ale jak zdałem sobie sprawę ile mogłem osiągnąć przez ten rok trzymając dietę (co jak się później okazało nie wymagało jakoś super wiele zmian w życiu) i poświęcić te dwa wieczory na doinformowanie się to załamałem ręcę