Wpis z mikrobloga

#rozowepaski Nie wiążcie się z nikim mireczki, to jest moje ostrzeżenie dla was.

tl;dr poznałem dziewczynę na mirko, zostałem zdradzony, ale tym razem chcę zemsty

pełna historia w spojlerach






Zamieszczam tu zdjęcie tej głupiej pindy, a jeśli będzie zainteresowanie to w komentarzach wrzucę miły dla oka bonusik. Może nasz związek nie był długi, bo trwał tylko kilka miesięcy, ale dla mnie takie coś to kolejne lata walki ze sobą.

Nie napiszę wam nicka tej osoby, chcę tylko żeby widziała ten wpis i może coś do jej pustego łba trafi. To będzie wystarczające upokorzenie.

#zdrada #zwiazki #kobietytochuje
  • 750
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak gnije ze szlaufa xD miałem iść spać dawno temu ale widzę że było warto wejść na mikro. Dobra to tutaj kończę a jutro ciąg dalszy inby xD
Btw, @dex_ter musiałeś być mocno zdesperowany że poleciałeś na takiego paszkwila, następnym razem poczekaj na kogoś +0/10
  • Odpowiedz
Masz Ty rozum i godność człowieku? Po co wstawiasz jej zdjęcia? Zrobiła to zrobiła, ale to nie poówd to upubliczniania jej fot


@guaradia: Szmata zrobiła mu największe s-----------o a on nie może? Ja nie wiem czy bym jej jeszcze nie w--------ł...
  • Odpowiedz
@guaradia: Bardzo słuszne postępowanie. Nie b--ń jej, to jeszcze pikuś co Mirek o-----ł w porównaniu z nią. Co z tego, że ktoś ją rozpozna? Przypału sobie narobiła to teraz ma. Wy bierzcie odpowiedzialność za swoje p----------e akcje.

  • Odpowiedz
  • 1
@dex_ter: Każda kolejna też będzie Cię zdradzać, bo jesteś j----ą p---ą, a nie facetem. Zachowuj się dalej, jak krwawiące serduszko, to umrzesz w samotności.

Jeśli chcesz być szczęśliwy stulejo, to weź się za siebie, stań się facetem, a nie ciepłą kluchą, a laski same będą się zgłaszać.
  • Odpowiedz