Wpis z mikrobloga

#rozowepaski Nie wiążcie się z nikim mireczki, to jest moje ostrzeżenie dla was.

tl;dr poznałem dziewczynę na mirko, zostałem zdradzony, ale tym razem chcę zemsty

pełna historia w spojlerach






Zamieszczam tu zdjęcie tej głupiej pindy, a jeśli będzie zainteresowanie to w komentarzach wrzucę miły dla oka bonusik. Może nasz związek nie był długi, bo trwał tylko kilka miesięcy, ale dla mnie takie coś to kolejne lata walki ze sobą.

Nie napiszę wam nicka tej osoby, chcę tylko żeby widziała ten wpis i może coś do jej pustego łba trafi. To będzie wystarczające upokorzenie.

#zdrada #zwiazki #kobietytochuje
  • 750
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dex_ter: Zacnie zacnie szanuje...

Przeleć jej przyjaciółkę to się w----i, ja tak zrobiłem, z tym, że ja bez większego powodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dex_ter: małego beniza przypadkiem nie masz? Bo jeśli nie to nie żałuj laski. Skoro trzyma w telefonie foty fujary jakiegoś typa to ma nieźle rozum zaorany :)
  • Odpowiedz
@dex_ter: Żeby nie było mirku, współczuję ci bardzo ale jak czytam komentarze innych mirkow to mam wrażenie jakby ta laska ich samych zdradziła. Poza tym, publiczne pranie brudów to kiepski pomysł na zemstę. Mirki będą robic gownoburze przez 2-3 dni a potem wszyscy zapomną. Jak chcesz ukarać różowego, to wymyśl cos bardziej dojrzałego.
  • Odpowiedz
śmierdzi baitem i ustawioną historią, mniemniej mireczki spisały się, zachowując aż 32 snapshoty na web.archive.org xD polecam wszystkim szukającym czegoś więcej niż jest w cache Google
  • Odpowiedz