Wpis z mikrobloga

#rozowepaski Nie wiążcie się z nikim mireczki, to jest moje ostrzeżenie dla was.

tl;dr poznałem dziewczynę na mirko, zostałem zdradzony, ale tym razem chcę zemsty

pełna historia w spojlerach






Zamieszczam tu zdjęcie tej głupiej pindy, a jeśli będzie zainteresowanie to w komentarzach wrzucę miły dla oka bonusik. Może nasz związek nie był długi, bo trwał tylko kilka miesięcy, ale dla mnie takie coś to kolejne lata walki ze sobą.

Nie napiszę wam nicka tej osoby, chcę tylko żeby widziała ten wpis i może coś do jej pustego łba trafi. To będzie wystarczające upokorzenie.

#zdrada #zwiazki ##!$%@?
  • 750
  • Odpowiedz
A ty @guaradia nie dziw się, że dużo osób cię kojarzy z pokazywaniem cycków skoro w podsumowaniu #wykopgonewild za które twoja koleżanka zgarneła ponad 2k plusów napisała tak:

#oswiadczenie #wykopgonewild


Bardzo dziękuję wraz @guaradia za okazaną nam atencję. Jak zwykle nie myliłam się, hejt wylał się. I tak w ogóle tadam - to ani nie moje cycki, ani Guaradii, tak więc niestety. Cycki jednak
  • Odpowiedz
@ktototaki23: xDDD
Widzę, że #!$%@?ło ci z tej atencji na mirko. Po pierwsze nie schlebiaj sobie - nie chcę cię obrażać, więc nie będę komentował twojego wyglądu. Po drugie rada na przyszłość - jeśli chcesz się bawić w internety i zachować prywatność i anonimowość to może zapoznaj się z czymś takim jak archiwizacja stron internetowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I dlaczego miałbym być sfrustrowany? Jak na
  • Odpowiedz
spoko, wierz we wszystko, co piszą w necie dobrze na tym wyjdziesz


@ktototaki23: Co? W co ja niby wierzę? Weź albo usuń konto albo zacznij pisać logicznie. Ten cały @dex_ter to albo jakiś typowy piwniczak albo naprawdę się w tobie zabujał bez pamięci, bo ani ty ładna, ani jakoś specjalnie mądra (wnioskuję z tego co i jak piszesz ).
Coś tam pieprzysz o innych wersjach i drugiej stronie medalu nie podając żadnych konkretów. Zamiast tego tylko wulgarnie i chamsko się odnosisz do innych, uznając kolektywnie cały wykop za bandę stulejarzy.

Wiadomo, że takie Twoje prawo i nikomu nie musisz się tłumaczyć. Ja jednak będąc na Twoim miejscu, jeśli tylko racja i fakty byłyby po mojej stronie to wdeptałbym
  • Odpowiedz
Nie dyskutowałeś ze mną na jakikolwiek temat


Nie wiem czy zauważyłaś, ale twoje dyskusje z innymi osobami na tym portalu są publiczne i osoby niebędące stroną w dyskusji też mogą je przeczytać i wyciągnąć z nich jakieś wnioski.

_

"Zabij
  • Odpowiedz
@ktototaki23: Po pierwsze to nie żadne namawianie tylko cytat wielkiego człowieka, anarchokapitalisty, Pana Kelthuzza. Po drugie był adresowany do zdradzieckich #!$%@?, chyba nie byłaś adresatem, co? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz