Wpis z mikrobloga

@supersucker: Ja jak najbardziej nie odmawiam ;) Bardziej chodzi mi to, ze Stefek nie jest jedynym graczem w NBA, ktory trafia takie rzuty. Zazwyczaj dostaja sie do TOP 10 ale na nizszych pozycjach, pomiedzy 6 a 10 miejscem.
@supersucker: @marsellus1:
https://www.youtube.com/watch?v=qajcNTk6dTg
Clarkson trafia taki sam rzut, nawet z trudniejszej pozycji bo z obronca i laduje na 4 miejscu (oczywiscie na 1 jakies gowno z dupy stefanka) a tutaj mamy taka sytuacje i jest pierwszy, que logika ??

@supersucker:
To czy piekna to kwestia gustu, ja tam preferuje taki styl ze wjada pod kosz, zasadza na pelnej szybkosci, albo rozrzuca na shooterow cos jak Cavs, wiec wole taki
@Weed233: niestety ale takie czasy przyszły. Przez pewien czas tez mi się ten small ball nie podobał. Trójki na hura i jedziemy. Warriors totalnie się rozumieją na boisku, maja świetne zgranie, każdy klocek do siebie pasuje, a do tego bardzo dobry defense. To wszystko się układa na ładna grę, nie chodzi mi tylko o ciskanie trójki za trojka.
Faktem tez jest gdyby ten zespół rozwalić i np Pan Green poszedłby do
@supersucker: to ze sie rozumieja I wszystko gra to wiadomo I tutaj ogromny szacunek dla Kerra, jednak to nie styl gry ktory najbardziej mi sie podoba I tyle, wole twardy difens, jakiegos kozaka pod koszemlo I taki styl wiec wole ogladac, Heat, Cavs czy chociaz Rockets (chociaz oni tez duzo bazuja na trojkach to bardziej mi sie to podoba)