Wpis z mikrobloga

#php #programistaphp #joomla #joomla3 Mam problem ze stroną eldent.eu, wywala mi te headery i nie mam pojęcia co zrobić, robiłem już kodowanie na ascii, szukałem pustych linijek. Poprzednio też mi je wywaliło, jednak po aktualizacji joomla problem znikł. Teraz nawet aktualizacji zrobić nie mogę, bo nie można się zalogować, ustawiałem już hasła w bazie i nic, nie przepuszcza mnie.
  • 21
  • Odpowiedz
@mjfotocompl: otwórz plik /autoinstalator/joomla1/includes/defines.php w notatniku, skopiuj całą zawartość do nowego pliku, zapisz i podmień na serwerze, pamiętaj że przed php i po ? nie może być pustej linijki


ps. joomla to kupa straszna :s
  • Odpowiedz
@Al_Bundy: na joomli mi większość stron stoi i ma się dobrze, z tą najnowszą tylko kupa, mamgdzieśnawet joomlę 1.16 i dobrze trzyma.
nie działa z defines.
to pomoże?
obstart();
ob
end_clean();
  • Odpowiedz
@mjfotocompl: ob_start(); na początku,
ob_end_flush(); na końcu

nie zdziwiłbym się gdyby ktoś coś grzebał, joomla dziurawa jak sitko jest, pewnie nie jednego shella masz na tych serwerach powrzucanego

nie idzie się zalogować do panelu? też masz tam błąd? ciężko mi tak wróżyć ze szklanej kuli ;s
  • Odpowiedz
stare wersje się mają bardzo dobrze


@mjfotocompl: nie mają się dobrze. Korzystanie z nich jest równoznaczne z wyłączeniem sprawdzania haseł na serwerze bo i tak każdy kto chce ma już do niego dostęp.

A instalacja na tej samej bazie nie przejdzie.
  • Odpowiedz