Wpis z mikrobloga

@Stitch: No właśnie do tej pory TKC 80 królowały. Ale na asfalt to bie był dobry pomysł. A teraz te Anakee Wild mają być właśnie 50/50. Nie mogę się doczekać! Za jakieś 4k jak zjadę moje Karoo3 to wskakuję w tamte kapcie!
@Stitch: no ok a wytłumacz mi sens tego drugiego zdjęcia, ścig z oponami terenowymi, z bagażem z tyłu z kratą na silnik...Nie wygodniej by było polecieć w taka trasę turystykiem?
@Stitch: ja po prostu goscia rozumiem, moze tak. Troche emocjonalnie sie wazie z pojazdami, ktore mam i nigdy mi nie spieszno do sprzedawania ich. Tak dlugo wybieram, az w koncu wybiore cos w czym sie #!$%@? i jest to u mnie na lata albo i dluzej. ;) Oni maja to samo. Nie chca pozbywac sie czegos co kochaja, a jesli jest mozliwosc modyfikacji to dlaczego nie? :) i jaka satysfakcja. Xian
@blubi_su: dzięk za info! Jak mój nowy świeżutki zestaw TKC80&MitasE09 się skończą to rozważę. BTW te opony co założyłem są genialne - Dominator prowadzi się duuuużo lepiej, może nie będę już tak glebił jak ostatnio :P