Wpis z mikrobloga

Hej,
wiele razy widzieliśmy tutaj posty osób szukających oryginalnych padów do PS3. Wiele też widzieliśmy tandetnych podróbek sprzedawanych na allegro. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom ( ͡° ͜ʖ ͡°) i mamy do sprzedania 100 oryginalnych padów do PS3 z oznaczeniem CECHZC2E. Są to dualshocki 3 przeważnie wyciągnięte z zestawów konsol z dwoma padami. Mogą nosić lekkie ślady używania.

Zapraszamy na naszą stronę:
http://xgamecenter.pl/ps3/pad-ps3-dualshock-3-ps3-uzywany

#ps3 #konsole #gry #xgamecenter
xgamecenter_pl - Hej,
wiele razy widzieliśmy tutaj posty osób szukających oryginalny...

źródło: comment_3ATy7nVTtaD7g8M0MwYzfp2AWtHAT2fU.jpg

Pobierz
  • 7
@xgamecenter_pl: Może mam po prostu szczęście, ale ja kupiłem pada za 40 już z przesyłką, najtańsza podróba, i zero różnicy. Co mnie zdziwiło, nawet czułość analogów nie jest gorsza. Sony sztucznie zawyżyło ceny padów, bo wiedzieli, że PS4 wprowadzają. Cena 119zł za pada, to 1\3 wartości Slima. Szczerze? Nieopłacalne, chyba, że ktoś ma sraczkę na oryginał i koniecznie mieć musi, dla samego chcenia.
@Zielony34: no to rzeczywiście miałeś farta przy kupnie pada albo kupiłeś oryginał w cenie podróbki. Różnic jest kilkanaście między chińczykiem a oryginalnym:
1. Obudowa charakterystycznie skrzypi w kontakcie z dłońmi
2. Guziki nie robią charakterystycznego "klik"
3. Bateria umiera po ok. tygodniu
4. W środku zamiast taśmy i elektroniki jest jeden plastikowy element z całością przymocowaną do niego.

To takie podstawowe. Kiedyś zrobiliśmy eksperyment i zamówiliśmy z allegro właśnie takie pady
@xgamecenter_pl: mój w Kwietniu będzie miał rok. Na 100% jest to chińczyk. Miałem niezłego farta. Bateria trzyma o połowę krócej względem oryginalnego.

@Segr3gator: najtańszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślisz, że będę pamiętał po roku czasu? Chyba od jakiegoś janusza biznesu z Legionowa, ale nazwy firmy nie pamiętam, loginu Allegro też.