Wpis z mikrobloga

@fromasz56: Zawsze może pozwać producenta sprzętu. Jaki będzie tego wynik to zawsze się może okazać.
Poza tym dzieci zwykle są ubezpieczone przy rodzicach, więc zawsze coś można urwać.

Ubezpieczenia to Twoja dziedzina, więc wierzę, że podpowiesz coś mądrego.
  • Odpowiedz
@Ramox: No właśnie tak chciałbym zrobić. Porównując odkurzacze różnych producentów wszystkie oprócz mojego mają rurę wyprofilowaną, w razie wypadku jaki przydarzył się mojej córce skończyłoby się na siniaku, stłuczeniu.
  • Odpowiedz
@reaktorek: przykro mi z powodu wypadku Twojej córki. Dużo zdrowia dla niej. Jeśli to nie jest zbyt świeże/osobiste czy mógłbyś dokładniej opisać jak to się stało? Mam 1,5 roczną córę i nie potrafię sobie wyobrazić jak można stracić kawałek palca przy pomocy rury od odkurzacza. Moim strzałem byłoby, że teleskopowa rura złożyła się z dużą siłą i zatrzymała się na palcu wciągając kawałek.
PS. oczywiście jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj.
  • Odpowiedz
@swat: Trochę paluszka będzie miała krótszego, ale dzięki Bogu pokazał się paznokieć. Jak będzie starsza jest szansa na plastykę. Nie byłem przy wypadku, ale jak kobieta mi tłumaczyła to : wyciągała odkurzacz , oparła ją o ścianę, mała się zainteresowała i ją uniosła na kilka cm- zadziałała jak gilotyna.
  • Odpowiedz