Wpis z mikrobloga

Jak patrzę na wykop to chce mi się płakać. Po prostu chce mi się płakać.

PiS wprowadza swoje socjalistyczne reformy, rujnuje polską gospodarkę, rozdaje pieniądze klerowi, #!$%@? nasz wszystkie relacje z innymi krajami (za to buduje sojjusze z takimi "potęgami" jak Węgry) - po prostu niszczy kraj, a wykop co?

BRAWO #!$%@?. Bo w tvp1 puścili jakieś patryjotyczne filmy XDDD. Zaorali lewakuff XDDD

Stonoga miał rację. Nie warto było #!$%@?. Nie warto było. Jesteście skazani na wieczną biedę, zaściankowe myślenie,
"patryjotyzm" i religijny katostan. Wyjedzie 1, 2, 5, 10 milionów, a wy nadal będziecie mówić to samo i szukać winnych. Skończy się KOD, wałęsa skończą się "przeciwnicy" i co dalej? Zostańcie sami w tym kraju i co dalej? Zostańcie tam i gnijcie. Biedni jak Somalia ale POLSCY i PATRYJOTYCZNI. Buk chonor oczyzna !!! #!$%@? z wami.

#neuropa #4konserwy #polityka
  • 68
@siodemkaxx: Ja obawiam się, że oni ruszą w większości dopiero za 4 lata, bo przed wyborami sporo osób nie wierzyło, że oni to w ogóle wprowadzą. A jak wprowadzą, patola się przyzwyczai, to wystarczy, że PiS przed następnymi wyborami nastraszy ich, że inna partia zabierze 500 i wtedy czeka nas szturm patoli na lokale wyborcze. Głosy to im dała banda starych sfrustrowanych moherów, młodych, którzy nie pamiętają ich poprzednich rządów, typowych
PiS wprowadza swoje socjalistyczne reformy, rujnuje polską gospodarkę


@Holiday:

w końcu mamy prawdziwą lewicę i lewactwo nagle widzi problem w tym co popiera.

Cóż, doceniłbym samokrytykę, gdyby nie to że tej samokrytyki nie byłoby, gdyby dokładnie to samo robiła partia o obyczajowości lewicowej (a tej akurat pis nie ma).


A lewackie rozwiązanie dla złych reform lewicowych ? "hurr durr jeszcze więcej reform lewicowych i socjalizmu".

[...]wieczną biedę, zaściankowe myślenie,
[...]i religijny
@Laserade: Ale odwracasz kota ogonem, w obawach przed wprowadzeniem katostanu przez pisiornię nigdy nie chodziło o żadne kontrole różnańców, tylko właśnie o to, co mamy teraz: zwiększenie wszelakich danin na kościół i pokrewne środowiska sekciarskie- zwiększenie Funduszu Kościelnego, dawanie kasy Rydzykowi- możliwe zaostrzenie prawa aborcyjnego, wycofanie refundacji in vitro itd. Oczywiste jest, że tak daleko od państwa neutralnego światopoglądowo jeszcze nie byliśmy.