Wpis z mikrobloga

Jak patrzę na wykop to chce mi się płakać. Po prostu chce mi się płakać.

PiS wprowadza swoje socjalistyczne reformy, rujnuje polską gospodarkę, rozdaje pieniądze klerowi, #!$%@? nasz wszystkie relacje z innymi krajami (za to buduje sojjusze z takimi "potęgami" jak Węgry) - po prostu niszczy kraj, a wykop co?

BRAWO #!$%@?. Bo w tvp1 puścili jakieś patryjotyczne filmy XDDD. Zaorali lewakuff XDDD

Stonoga miał rację. Nie warto było #!$%@?. Nie warto było. Jesteście skazani na wieczną biedę, zaściankowe myślenie,
"patryjotyzm" i religijny katostan. Wyjedzie 1, 2, 5, 10 milionów, a wy nadal będziecie mówić to samo i szukać winnych. Skończy się KOD, wałęsa skończą się "przeciwnicy" i co dalej? Zostańcie sami w tym kraju i co dalej? Zostańcie tam i gnijcie. Biedni jak Somalia ale POLSCY i PATRYJOTYCZNI. Buk chonor oczyzna !!! #!$%@? z wami.

#neuropa #4konserwy #polityka
  • 68
  • Odpowiedz
jeżeli chcesz dołączyć do dyskusji to rób to merytorycznie.


@Python: człowieku, wklejasz jakieś pierdoły nie mające żadnego sensu i piszesz mi takie rzeczy? To tak jakby prostytutka domagała się od innych zachowania dziewictwa do ślubu.

Może ja jestem w błędzie ale przynajmniej nie jestem bucem.

A widzisz, ja jestem bucem ale przynajmniej nie pieprzę bez sensu. Takich bajkopisarzy jak ty trzeba wytykać palcami i pokazywać waszą głupotę bo inaczej zepchniecie wykop
  • Odpowiedz
@lerner: Ale Ty jesteś biedny umysłowo. Szkoda mi cie troche nawet, musisz wyładować frustracje dnia codziennego w internecie w tej swojej przyziemnej, obelżywej formie.

Przed wyrażaniem swojej bezwartościowej opinii zapoznaj się z wątkiem. Nie wyrażam nigdzie poparcia dla pis (wrecz przeciwnie) ale w PORÓWNANIU do PO to jest bajka.

No ale jako że poza inwektywami nie jesteś w stanie NIC napisać to ladujesz na #czarnolisto
Python - @lerner: Ale Ty jesteś biedny umysłowo. Szkoda mi cie troche nawet, musisz w...

źródło: comment_ZySgBhCnheme3b2zr1mgRnPA64F329Yc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jak patrzę na wykop to chce mi się płakać. Po prostu chce mi się płakać.

PiS wprowadza swoje socjalistyczne reformy, rujnuje polską gospodarkę, rozdaje pieniądze klerowi, #!$%@? nasz wszystkie relacje z innymi krajami (za to buduje sojjusze z takimi "potęgami" jak Węgry) - po prostu niszczy kraj, a wykop co?

BRAWO #!$%@?. Bo w tvp1 puścili jakieś patryjotyczne filmy XDDD. Zaorali lewakuff XDDD


Stonoga miał rację. Nie warto było #!$%@?. Nie warto było. Jesteście skazani na wieczną biedę, zaściankowe myślenie,

"patryjotyzm" i religijny katostan. Wyjedzie 1, 2, 5, 10 milionów, a wy nadal będziecie mówić to samo i szukać winnych. Skończy się KOD, wałęsa skończą się "przeciwnicy" i co dalej? Zostańcie sami w tym kraju i co dalej? Zostańcie tam i gnijcie. Biedni jak Somalia ale POLSCY i PATRYJOTYCZNI. Buk chonor oczyzna !!! #!$%@? z wami.
  • Odpowiedz