Wpis z mikrobloga

ale się w-------m. właśnie wracam z randki z taką jedną którą poznałem przez neta jakiś czas temu, fajnie nam się gadało to się umówiliśmy. już na początku spotkania coś mi nie pasowała bo cały czas obczajała tel, myślalem że to tak bo nieśmiała jest czy coś, więc się jej pytam:

- musisz tak cały czas siedzieć na tym telefonie? z kim tam gadasz?
- a z kumpelą, zdaje jej relacje i tak gadamy
- ale teraz jesteś ze mną więc chyba wypada go schować co?
- oj no dobra już już hihihi

poszliśmy do knajpy na kawę, tam było w miare, rozmowa się kleiła wiec myślałem że będzie już ok, siedzimy tak sobie i nagle słysze znowu ten j----y brzdęk messendżera, oczywiście znowu tel w łapę i na nim siedzi, pomyślałem sobie że to są jakieś żarty, jest ze mną na spotkaniu i nie może na te kilka j------h godzin nie ruszać fona? więc mówię jej, sorry ale musze na chwilę wyskoczyć do toalety, ona ok jak gdyby nic, wyszedłem z tej knajpy i nawet się nie skiminiła że mnie tam nie ma, bo od tamtej pory minęło z pół godziny i żadnego telefonu od niej XD czekam teraz na kumpla z którym idziemy w plener XDD ciekawe czy się przyczepi później co ja o-------m ale teraz mi to lata XD

#podrywajzwykopem #heheszki nie będzie jednak z tego #zwiazki xd
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lubiecocacole2: Protip:
Jeśli na pierwszą uwagę nie reaguje, to przy drugiej sytuacji mówisz że masz zakład z nią - kładziesz swój telefon na stół, mówisz żeby ona położyla swój obok. I kto pierwszy złapie za telefon ten płaci rachunek. Działa ;)
A jakby nadal nie działało, to mówisz że sorry ale przeszkadza Ci to, wstajesz i wychodzisz. A nie uciekasz że niby do kibla... Prawdziwy, kuźwa, samiec alfa...
  • Odpowiedz
@FLOLPROBA: tak k---a będę jej tłumaczył jakie błędy zrobiła i jeszcze pogłaszcze po główce jak małemu dziecku mówiąc że tak się nie robi, skisłem XD
@tupakaszakura: O BORZE TERAZ BEDZIE MNIE OCZERNIAĆ W SWOICH OCZACH I OCZACH KOLEŻANEK! co ja teraz zrobie XD mam to głęboko w dupie prawde mówiąc
  • Odpowiedz
@tupakaszakura: Po pierwsze, chyba nie rozumiesz, że mówisz o wykładaniu kawy na ławę kobiecie. Po drugie, nie wiesz chyba, że mówisz o lasce z internetu, a to też ma duże znaczenie, bo propozycji spotkań dostaje taka setki. Biorąc to pod uwagę, w dupie taka ma, że zwrócisz jej uwagę, skoro godzinę później przyszedłby inny łoś i pozwalał sobie na takie zagrywki. Ego takich lasek jest tak wysokie, że stawianie kawy
  • Odpowiedz
@lubiecocacole2: C-----o trochę postąpiłeś.. uciekłeś jak tchórz, jeszcze narażając ją na koszta. co Ci szkodziło jej powiedzieć co Cu się nie podoba zostawić należność za swoją kawę i wyjść? Bardzo nie fajnie się zachowałeś.. jej zachowanie nie ma znaczenia, ona też przecież poświęca swój czas, a tak nawet nie będzie wiedziała dlaczego uciekłeś i niczego się nie nauczy.
  • Odpowiedz
@lubiecocacole2: nie uwierzylbym, gdyby nie to, ze sam kiedys siedzialem obok dwoch 20 letnich dziewczyn, jedna pisala z chlopakiem, a druga mowila jej co ma pisac

teraz napisal cos tam cos tam, co mam odpisac?

nie odpisuj na razie nic, niech poczeka

mija jakis
  • Odpowiedz
@lubiecocacole2: zachowałeś się prawidłowo - nie naubliżałeś dziewczynie, nie uderzyłeś jej, nie zachowałeś się chamsko. Po prostu wyszedłeś bo spotkałeś się z chamstwem ze strony karyny, wiec tłumaczenie dziewczynie która ma (tak zakładam) 20+ lat, prawidłowego zachowania przy spotkaniu lat mija się z celem.

Normalna dziewczyna na prośbę o odłożenie telefonu (bo każdy może popełnić błąd), zareagowałby by jego odłożeniem bo zrozumiałaby, że nie okazuje szacunku swojemu rozmówcy.

Nie słuchaj
  • Odpowiedz
@lubiecocacole2: laski które nie potrafią oderwać ryja od telefonu od razu żegnam, jak byłem jeszcze mniej doświadczony to byłem na wyjściu z panną która bite 4 godziny trzymała w łapie smartfon i się tłumaczyła że jest uzależniona... Gadała ze mną normalnie, ale co chwila zerkała. P------y balet.
  • Odpowiedz
Tylko wy tego nie rozumiecie, bo macie milion argumentów tłumaczących swój brak jaj, swój brak odwagi by podejść i powiedzieć lasce odważnie w oczy "zachowujesz się jak chamka ze wsi, płacę za kawę i poświęcam ci swój czas, a ty traktujesz mnie jak powietrze, zapłac więc za siebe, jak skończysz, narazie".


@tupakaszakura: colego - tak to można powiedzieć do 15-latki która dopiero uczy się życia, a nie dziewczynie która ma
  • Odpowiedz
@tupakaszakura: Nie poszedł na randkę ze swoją córką, żeby miało mu zależeć na wyprowadzeniu jej na ludzi. Zachował się adekwatnie do sytuacji - przekaz jest jasny, jeśli tylko będzie chciała go zrozumieć, a uniknął potencjalnych dziwnych akcji w miejscu publicznym.
  • Odpowiedz
skoro nie chciałeś się tłumaczyć to trzeba było wstać i wyjść a nie mówić że idziesz do toalety bo jak dla mnie to to był przejaw tchórzostwa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz