Wpis z mikrobloga

@krolka89: Musiałabyś spróbować przekonwertować przy użyciu innego kodeka, może pomoże. Mój sony nie trawi niektórych filmów, ale winavi videoconverter(używam z przyzwyczajenia od lat) i kodek zwykły xvid pomaga
No niestety, ale telewizory to nie komputery i nie mają takiej mocy obliczeniowej. Wystarczy, że jest coś nie tak z konwersją/za duży bitrate i wyjdą kwiatki. Komputery akurat potrafią sobie poradzić z takimi rzeczami. Lepiej podłączyć laptopa pod tv
@artur00: żaden film na tv nie chodzi normalnie, tzn te co próbowałam (całe 3). Na kompie wszystko normalnie
@Norskee: no ale po to kupowałam taki telewizor, żeby podłączać laptopa :P
@case25: a można przetłumaczyć na język blondyński? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krolka89: Case miał na myśli to, że masz męczyć się godzinę żeby obejrzeć jeden durny film i robić to za każdym razem kiedy trafi się kolejny, z którym będą problemy( ͡º ͜ʖ͡º). No i widzisz, kupiłaś telewizor, ale bajery mają swoje wady i teraz już znasz jedną z nich, lepiej trzymać się sprawdzonych rozwiązań i nie liczyć na to, że telewizor sam zawsze będzie dawał radę
@krolka89: a jaki to pendrive? jeżeli mówisz że wszystkie 3 filmy które próbowałaś odtworzyć na tv nie chodzą normalnie, to albo masz pecha i wszystkie 3 filmy były w formacie z którym sobie tv nie radzi albo masz pendrive o bardzo małej prędkości (wolny), jeżeli masz jakiegoś innego pendrive spróbój z nim
@Norskee: mi się trafia jeden na kilkanaście, ale szczerze wolę obejrzeć na tv. W ten sposób można by było sprawdzić o co chodzi, bo jeśli na słabszych ustawieniach obrazu nie pójdzie to pozostaje tylko podłączyć laptopa