Wpis z mikrobloga

@Inguz: Robi to dla atencji bo w inny sposób nie potrafi jej mieć i tyle. Zakłada konto (ponownie), żeby chwalić się tym, że jest konfidentem. Pewnie płacze po kątach, że nie urodził się kilka dekad temu bo dostał by przez ksywką akronim TW i jeszcze bu mu za to wszystko płacili.

Ja nie mówię, że to co robi jest złe, bo nie jest.
Po prostu żałosne jest to, że wrzuca
  • Odpowiedz
@Rumpertumski: Dobrze, cofam poprzednie słowa, przeanalizowałem inne jego wpisy. Masz w tym jakąś rację.
Możliwe, że robi to dla atencji, może oczekuje też, że ktoś go będzie naśladował. Nie unoś się i rozmyślania nad moim stanem intelektualnym zostaw dla siebie.
@mcr90:
Każdy wpis możemy rozpatrywać, że jest żałosny, bo ktoś pisze tu o czymś, co według nas nie powinno się tu znaleźć, bądź, że ktoś powinien zostawić te
  • Odpowiedz
  • 1
@Gruszka1992: fajnie, ze z kolegami wiele razy zglaszalismy ich czapki i inne #!$%@? do cupsella czy gdzie oni tam sprzedają a oni stwierdzili, że wszystko jest okej( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Inguz: Sorry, niekoniecznie o Twoim stanie pisałem. Tylko nie rozumiem, po #!$%@? robić takie rzeczy zamiast zająć się sobą? Czasem ktoś się prosi o zgłoszenie, ale ten oszołom nawet osobiście nie miał i nie będzie miał do czynienia z tymi osobami, które mu "przeszkadzają". Na prawdę do tego dążymy, by ludzie bali się robić cokolwiek w obawie przed ormowcami? Bo paragraf zawsze się znajdzie.
To co on robi, to jest
  • Odpowiedz
@Rumpertumski: Nie jest to dobra droga, ale nie jest też dobrą drogą zarabiać czyimś kosztem. Mi na przykład nie byłoby miło gdyby ktoś zarabiał na, załóżmy, moich obrazach. Być może ci od unreala podejmą współpracę i wszyscy będą zadowoleni ( może poza gruszką, bo nie tak miało to wyglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
Nie odrzucam opcji, że gruszak się zapędził w swym "hobby". Zauważ, że
  • Odpowiedz
zarabiać czyimś kosztem


@Inguz: nie, jeśli jesteś gigantem w swojej kategorii :] i poza tym wg mnie szwagry bardziej promują, niż zarabiają kosztem. Bo mogliby, #!$%@?ć sobie dowolne logo i szło by z takim samym zainteresowaniem :) zresztą ja innym w kieszeń nie zaglądam. A takie gigant firmy mają swoje środki i możliwości do obrony własnych dóbr. A nie #!$%@? w kółko DLC, żeby pograć 2 godziny... Mają na prawników,
  • Odpowiedz
@MatiBicek: dlatego popieram przemoc fizyczną w uzasadnionych sytuacjach. Ja w życiu dostałem dwa razy w #!$%@?ę. Raz zasłużenie i mnie to czegoś nauczyło. Nauczyło mnie współżycia z innymi. A ten koleżka kiedyś się natnie.
  • Odpowiedz
@Rumpertumski: Aż tak radykalny może bym nie był. Osobiście uważam, że jeśli ktoś coś robi dla "jaj", ale nie dotyka to jakoś specjalnie innych to czemu nie. Tutaj koleś to robi ewidentnie dla atencji, przy okazji męczy niektórych za jakieś pierdoły (nie twierdzę, że cały czas odwala jakieś głupotki, niektóre sprawy są akurat sensowne). Możliwe, że sam uwierzył w to iż policja albo sąd będzie takie osoby przesłuchiwał w nieskończoność,
M.....k - @Rumpertumski: Aż tak radykalny może bym nie był. Osobiście uważam, że jeśl...

źródło: comment_9WngLnhMAxVJ8D6IP47gUiUfn5avl2UV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz