Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends #iem #csgo
Wasze porównania esportu z np. piłką nożną są żałosne. To tak jakby porównać masturbację do seksu. Teraz was przegrywy uświadomię. Mogę się założyć, że min 98% dziecek (i nie tylko), którzy wyjechali na ten iem to zwykłe nerdy, nieudaczniki. Mój kolega ze studbazy tam się wybrał. Odkąd go poznałem i słyszałem jego dialogi z innymi to przeważnie tematem był lol, albo cs. Jeszcze w ubiegłym roku, jak mieszkałem w domu często próbowaliśmy wyciągnąć innych ziomków, albo na jakiegoś orlika czy browara wieczorem. Ze starej ekipy liczącej ok 10 osób wychodziła połowa. Reszta to nerdy, którzy wolą pykać cały czas w gierki. Nie twierdzę, że na iemie wszyscy to ten sam pokrój, bo pewnie znajdą się ogarnięci ludzie, lecz to tylko promil.
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@macko18cm: No tak, bo bieganie, granie w piłkę, chodzenie na imprezy i chlanie to są prawdziwe hobby, a nie to co te gierki. Oni to chociaż na kompach grają, a niektórzy to w planszowki jak przedszkolaki grają. A w przedszkolu nie wiedzą jak się dzieci robi. Za 20 lat polskie społeczeństwo wyginie bo zapomni o rozmnażaniu.
  • Odpowiedz
@macko18cm: Kolego, w wieku 13-15 lat byłem bardzo w e-sporcie, poznałem wiele ludzi z którymi do dziś mam kontakt, piłem z nimi a-----l, wspólnie sobie pomagalismy, nagrywaliśmy muzyke. Wiele sie nauczyłem gdy wyjeżdziałem na turnieje, dzięki temu byłem zaradniejszy od rówiesników, co prawda bardziej aspołeczny i do dzis jestem introwertykiem, ale myśle że to bardziej efekt wychowania, do dziś śledze co sie dzieje na scenie, co prawda to nie to
  • Odpowiedz
@macko18cm: Każdy ma inne zainteresowania, nie można mówić o wszystkich grających, że to nerdzi albo nieudacznicy, rozwój tych sportów zmniejsza liczbę ludzi sport uprawiających. Wszystko się zmienia, ale w każdym mieście znajdzie się grupa uprawiająca jakis sport. Tym bardziej jeżeli mówisz o piłce nożnej, która jest najbardziej popularna. Wystarczy się wysilić i poszukać, powstają grupy np. na fejsie ludzie, którzy się nie znają spotykają się kopnąć w gałę bo nie
  • Odpowiedz
@macko18cm: to, ze ktos jest nerdem i woli pograc z kolegami w domu np. w lola nie oznacza, ze jest nieudacznikiem zyciowym. niektorzy po porstu nie lubia pic browaru, czy wychodzic na orlika. nie powinienes sie z takich osob nabijac.
w moim otoczeniu osoby, ktore calymi dniami graja w pilke, a woeczorem w fife walac przy tym browary do rana i rzucajac k-----i na lewo i prawo, ktorych jedynym tematem
  • Odpowiedz