Wpis z mikrobloga

@taktoto: w sumie to o 2:02 pojawia się gość w czapce, znika i o 2:10 znowu się pojawia. O 2:16 nasza para wychodzi z knajpy, zaliczają glebę i znikają, koleś w czapce przygląda się im i też znika w tym samym kierunku. Dalej nic się na filmiku nie dzieje.
  • Odpowiedz
@Zapaczony: na fb powstalo nowe konto- grupa "ewa tylman streszczenie" tam wlasnie dodaja takie fimiki i swoje rozkminy na temat A.Z , A.O i P.T. nawet screeny z wpisow z Wykop są.
  • Odpowiedz
@mmamia: ta dokladnie i własciwie nie wiem po co ta grupa powstala, ktos napisze jakiegos posta ze swoimi przemyslenimi i za chwile jest przez komentatorów obrażany hejtoany itp.
  • Odpowiedz
A nawet jeśli się całowali, to co z tego? Nigdy się nie całowaliście z kimś niewłaściwym po pijaku?
Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem.
Amen
  • Odpowiedz
@yo666: emm no to muszę rzucić kamień. Do tego jaka osoba która jest w związku całuje się z innym?
Coraz bardziej mi się wydaje, że ktoś chce wrobić Adama w morderstwo ze złości czy zadrości.
  • Odpowiedz
Łup! Kamień tylko odbił się od mojego twardego łba nie zmieniając mojej opinii w temacie. Po alkoholu zdarza się więcej, niż na trzeźwo można sobie wyobrazić.
  • Odpowiedz