Wpis z mikrobloga

Nigdy się nie całowaliście z kimś niewłaściwym po pijaku?

@yo666: będąc w związku oczywiście, że nie. A tym bardziej mieszkając z facetem i będąc z nim rok(ponad?), co świadczy o tym, że ich związek był raczej na poważnie.
  • Odpowiedz
@mixplus: tego nie wiem, ale chodziło mi o to, że o ile pojawił się tam jakiś pocałunek, to raczej nie z powodu tego, że byli pijani (czyli tak sobie, o). Będąc pijanym nie decyduje się całować z kolegami (z którymi się wychodzi z imprezy i spaceruje godzinę) dlatego, że jest się pijanym, mając w domu faceta. Takie jest moje zdanie :)
  • Odpowiedz
Wiele już w życiu widziałam i wiem, że możliwość dopuszczania się szerokiego wachlarza czynów nierządnych pod wpływem alkoholu jest spora. Hamulce puszczają, co z oczu, to z serca, a w tym wypadku Adaś Z. pod ręką... C'est la vie... L'amour toujour... Voulez vous coucher avec moi... I na tym sie konczy moja znajomosc francuskiego.
  • Odpowiedz
@insanebelieve: ja i tak uwazam,ze to ona byla tego wszystkiego prowokatorem takze i calowania jezeli jakies bylo.Nawet jak wychodza z Mixtury to widac ,ze ona nadal mialaby ochote szalec chociaz ledwo idzie, daszkowatego tez mam wrazenia jakos zaczepia dlatego ten sie buja za nimi a Adam miota sie wokol aby to jakos kontrolowac.
  • Odpowiedz