Wpis z mikrobloga

@Axelio: Co to ma do rzeczy z której partii startowała ? (korwin kiedyś startował z PO) To że przegrała w mieście w który mieszka ją jakoś dyskwalifikuję ? (znajdź mi polityka który wygrywa każde wybory) Co mnie obchodzi jej syn to on będzie tutaj rządził czy co ? A ostatni punkt to już jakas czysta inwektywa. Na poziom intelektualny osób związanych z kodem taka grafika będzie w sam raz
@crystaldragon: baba, która jest nieślubnym dzieckiem andersa, ma nazwisko costa i jedynie od kilku lat ma polski paszport i dowód osobisty i kaczyński jej kazał przybrać nazwisko costa. Powołuje się na Polonię w USA, a gdy na argument dlaczego nie nauczyła syna języka polskiego to mówi, że nie było w jej środowisku nikogo, kto używał języka polskiego. I taka baba według ciebie to świetny kandydat na senatora i ministra? Jesteś zaślepionym
@Axelio: nie jestem pisowcem, mam w dupie co robiła gdzie to robiła i jak. Dla społeczeństwa to żywa spadkobierczyni legendy Andersa. Ze względów propagandowych to klasa sama w sobie, będzie świetną reklamą bohaterstwa i mężności żołnierza Polskiego. Takie zabiegi są potrzebne aby wyleczyć nasz naród z kompleksów i odbudować dumę narodową. Gdybym miał władzę zrobiłbym to samo, mam już dość srania na własne gniazdo. W taki sposób odbudowuję się morale społeczeństwa.
@Axelio: Naród potrzebują bohaterów, to pozwala im uwierzyć w prawdziwość wyznawanych wartości takich jak ojczyzna. Pomimo że obrazy są czasem fałszywe np. Piłsudski ma wiele ciemnych kart. Te karty są znane tylko wąskiej grupie historyków i sympatyków. Każdy kraj rozpowszechnia swoją politykę historyczną, tylko my musimy narzekać na siebie i domagać się "prawdy" która nikomu nie pomoże a tylko zaszkodzi. W ostatecznym rozrachunku światowa opinia publiczna będzie widziała więcej wad w