Wpis z mikrobloga

Dziwilem sie, czemu przegrywy wyzywajo #rozowepaski spod tagu #wykopgonewild od #!$%@? itd. Po przeanalizowaniu komentarzy tych moralniakow dochodzę do takich wniosków: stulejki hejtują, bo obawiają się, że w przyszłości mogą trafić na dziewczyny które postowaly cycki w necie. Więc ja wam powiem: #!$%@? znajdziecie. Pisana jest wam samotność w piwnicy przez wasze #!$%@?, kij w dupie i bialorycerstwo. Typowe symptony prawiczków xD ogarnijcie kuwety, że laski nie są święte. Trafiają się normalne jak i te bardziej wyzwolone. Zarówno jedne jak i drugie sa fajne i potrzebne społeczeństwu.
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@th0r:
Niby tak przeanalizowałeś, ale podałeś tylko jedno możliwe wyjaśnienie. Oczywiście takie, przez które Ty sam możesz poczuć się lepiej, jadąc tym razem na "stulejarzy", którzy jadą po atencjuszkach.

Jest jeszcze inne wyjaśnienie. I wcale nie musi być tak, że prawdziwe jest tylko jedno z nich; wypowiada się wielu ludzi i mogą oni mieć różną motywację. Sam sobie przemyśl, czy motywacja, którą podam, a która Ci umknęła, ma sens, czy nie.

Otóż niektórzy krytykujący mogą nie mieć żadnego problemu nie tylko ze znalezieniem sobie losowych cycków w necie, ale też ze znalezieniem w realu i wyruchaniem jakiejś szmaty. W dzisiejszych czasach, to naprawdę nie jest
  • Odpowiedz
@th0r: A dla mnie to od tego wpisu zaśmierdziało stuleją. Przyznaj, że chcesz patrzeć na cycki tutaj bo nie ma w piwnicy takiej by zobaczyć na żywo :D laski które świecą cyckami dla atencji na tym śmiesznym portalu z obrazkami to nikt inny jak attention whore, nie żadna wyzwolona kobieta. Nazywaj ludzi po imieniu. Mnie to ani ziębi ani parzy ale usprawiedliwianie w ten sposób wręcz nie bawi.
  • Odpowiedz
@th0r: Za to białe rycerzątka wypoku takie jak ty wręcz potykają się o siebie, starając się wejść w dupę karynom, zanim karyny pokażą owe dupy całemu światu. Pozostaje mi tylko powiedzieć swojej dziewczynie, że jestem "prawiczkiem", "stuleją" i jestem "skazany na samotność w piwnicy". Naucz się, co znaczy termin "white knight", a #!$%@? niech sobie będą #!$%@?, ale gdzie indziej. Elo. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@th0r: bronisz debilnych spraw. To jest upadek zasad. Życzę ci, zeby twoja córka pokazywała cycki w internecie ; ) a po takich aktach, szanuj kobiety, skoro one nie szanują siebie, prywatności, swojego ciała.
  • Odpowiedz
Więc ja wam powiem: #!$%@? znajdziecie. Pisana jest wam samotność w piwnicy przez wasze #!$%@?, kij w dupie i bialorycerstwo. Typowe symptony prawiczków xD


@th0r: Ciekaw jestem co ty znajdziesz, waląc konia do randomowych cycków w necie. Serio podnieca cię bardziej gdy wiesz, że właścicielka danych cycków ma konto na tym samym portalu co ty? To jakiś nowy fetysz? Żeby nie było, ja #wykopgonewild nigdy nie komentowałem, ale
  • Odpowiedz
@grejfrut:
Ja tu generalnie nie piszę o sobie w takich sprawach. Nigdzie nie napisałem, że czy ja rucham szmaty, czy nie. Nie mam na tę chwilę specjalnej potrzeby uzewnętrzniania się w tych tematach, ani dawania amunicji do zaśmiecania tematu nieistotnymi, niemerytorycznymi argumentami w rodzaju ad hominem, ad personam etc.
  • Odpowiedz
@th0r: trzeba być naprawdę sfrustrowanym, by specjalnie pisać prywatne wiadomości do obcych kobiet, aby wytknąć to i owo często używając wulgaryzmów. Co oni chcą osiągnąć? Satysfakcję z bycia piewcą moralności? A może myślą, że zainteresują sobą podmiot?
  • Odpowiedz
O to to to co mówi @Songox25 -wszystko względne - wg mnie stulejarze propsują takie rzeczy bo hehe mogą zobaczyć "legit" cycki osoby, która przynależy do forum i mogą #!$%@?ć się w komentarzach bo może - MOŻE - jakiś stulejman dostanie foteczkę na priv. Ogólnie mam to w dupie ale wg mnie Twoja narracja jest błędna.
  • Odpowiedz
ale też ze znalezieniem w realu i wyruchaniem jakiejś szmaty

Ale jeśli ktoś już teraz widzi, że szmat po tym świecie chodzi dosyć, a ciężko o prawilną, normalną laskę.

Głównie jednak chodzi o to, że dzisiaj szmat jest coraz więcej, a coraz mnie jest fajnych, normalnych dziewczyn.

szmatę i tak i tak łatwo z naleźć, w czasach social media, tinderów etc

Nie wszystkie laski się szmacą, wbrew pozorom. Nie wszystkie dały się
  • Odpowiedz