Wpis z mikrobloga

Dziwilem sie, czemu przegrywy wyzywajo #rozowepaski spod tagu #wykopgonewild od #!$%@? itd. Po przeanalizowaniu komentarzy tych moralniakow dochodzę do takich wniosków: stulejki hejtują, bo obawiają się, że w przyszłości mogą trafić na dziewczyny które postowaly cycki w necie. Więc ja wam powiem: #!$%@? znajdziecie. Pisana jest wam samotność w piwnicy przez wasze #!$%@?, kij w dupie i bialorycerstwo. Typowe symptony prawiczków xD ogarnijcie kuwety, że laski nie są święte. Trafiają się normalne jak i te bardziej wyzwolone. Zarówno jedne jak i drugie sa fajne i potrzebne społeczeństwu.
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@th0r: ja tam bym spokojnie mógł być z taką frywolną szaloną dziewczyną, postującą cycki w necie.
a jak ktoś woli nudną piwnicę to jego sprawa ( )

  • Odpowiedz
@th0r:

stulejki hejtują, bo obawiają się, że w przyszłości mogą trafić na dziewczyny które postowaly cycki w necie. Więc ja >wam powiem: #!$%@? znajdziecie.


To uczucie gdy nikogo nie hejtujesz i uwazasz, ze jak chca mahac dupa to ich sprawa a nadal cie czeka samotnosc ;_; co to podwojne przegranie xD
  • Odpowiedz
mogą trafić na dziewczyny które postowaly cycki w necie


@th0r: o nie, to straszne, jak z taką ułożyć życie??? zdjęcie cycek poważny biznes

stulejarstwo to straszna choroba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@th0r: ja właśnie też takich wyzywam od prawiczkow ;-)
Żaden normalny facet nie będzie obruszony widokiem cyckow w necie :-)
  • Odpowiedz