Wpis z mikrobloga

Dziwilem sie, czemu przegrywy wyzywajo #rozowepaski spod tagu #wykopgonewild od #!$%@? itd. Po przeanalizowaniu komentarzy tych moralniakow dochodzę do takich wniosków: stulejki hejtują, bo obawiają się, że w przyszłości mogą trafić na dziewczyny które postowaly cycki w necie. Więc ja wam powiem: #!$%@? znajdziecie. Pisana jest wam samotność w piwnicy przez wasze #!$%@?, kij w dupie i bialorycerstwo. Typowe symptony prawiczków xD ogarnijcie kuwety, że laski nie są święte. Trafiają się normalne jak i te bardziej wyzwolone. Zarówno jedne jak i drugie sa fajne i potrzebne społeczeństwu.
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pavuloon:

Z resztą bawi mnie to, jak najpierw piszesz o konserwatywnych wartościach, a potem powołujesz się na prawa natury, czemu facet może uprawiać seks z wieloma kobietami, a kobieta z wieloma mężczyznami już nie. Albo wybierasz jedno, albo drugie - a konserwatywne podejście dotyczy nie tylko zachowania kobiet, ale także i mężczyzn.


Ale ja pisałem tylko, czemu ruchacze są postrzegani inaczej niż dupodajki. Te drugie, w przypadku młodych kobiet, nie muszą sobą reprezentować absolutnie żadnych ponadprzeciętnych, pozytywnych cech. Ci pierwsi --
  • Odpowiedz
To raczej teksty, jakich używają same kobiety, by wywrzeć na facetów wpływ i wmówić im, że tylko określony typ zachowań i określony sposób na życie są OK. Inne -- nie.


@Sh1eldeR: A to nie jest dokładnie to, co starasz się zrobić z kobietami? Konserwatywny sposób podejście do seksualności jest ok, a wszystkie inne podejścia - nie. Pisząc swój pierwszy komentarz pod tym postem wcale nie rozróżniałeś kobiet na wynoszące pozytywne
  • Odpowiedz
@Pavuloon: Ciekawe kim jest facet który wali konia do takiej "szmaty" która pokazuje swoje zdjęcia w sieci. Dlaczego nie piętnujemy mężczyzn którzy oglądają takie zdjęcia? Tylko znowu kobieta winna bo zdjęcia pokazał, bo się wyzywająco ubrała bo łatwo zaciągnęła się do łóżka.
  • Odpowiedz
@Sh1eldeR: Mam z Tobą problem. Zdarza Ci się gadać mądrze i z sensem, a chwilę później wyskakujesz z takimi dziwnymi opiniami, które przeczą temu co wcześniej mówiłeś z sensem. To czyni Cię w moich oczach niespójnym. Mężczyzna, który nie jest spójny i konsekwentny, traci w oczach kobiety jakikolwiek autorytet. W rzeczywistości więc, jesteś najpewniej potulnym misiem. Z przykrością stwierdzam więc, że wyłącznie kreujesz się na kogoś, kim chciałbyś być. Pozwolę
  • Odpowiedz
@Pavuloon:

A to nie jest dokładnie to, co starasz się zrobić z kobietami? Konserwatywny sposób podejście do seksualności jest ok, a wszystkie inne podejścia - nie.

To nawet nie tak. Czyż nie pisałem tu, że szmaty są przydatne i bardzo fajne? Po prostu nie nadają się do zakładania z nimi rodziny. I tak: nawet te niby-byłe "szmaty".

Oczywiście, że każdy może sobie być takim, jakim chce, dopóki nie krzywdzi innych. Ale trzeba to robić ŚWIADOMIE. Problem ze szmatami bywa taki, że często to młode dziewczyny, które swoją kartę przetargową dostały od matki natury za darmo. Tylko dlatego robią zamieszanie. Nie dlatego, że mają cokolwiek w mózgu. Stąd często nie zdają sobie sprawy z tego, co taka czy inna rozwiązłość przyniesie im prawdopodobnie w przyszłości
  • Odpowiedz
@Sh1eldeR: Piszę to, bo jak wspomniałam, sądzę, że masz potencjał. I widzę jak go psujesz takimi pierdołami jak powyżej i aż mi żal patrzeć. Mimo całego #!$%@?, na mirko czasem trafiają się jakieś wartościowe rzeczy i czasem ludzie czerpią z mirko wiedzę na temat związków/relacji międzyludzkich i szukają tu porad. Nie będę się wypowiadać w kwestii tego, czy to mądre czy nie, jednak czasem zdaje mi się, że ogarnięty niebieski
  • Odpowiedz
@bamalisowa:

Piszę to, bo jak wspomniałam, sądzę, że masz potencjał.

To, co sądzisz, nie ma wielkiego znaczenia. A ja nie mam tylko "potencjału". Swoje już udało mi się osiągnąć i, oczywiście, nie zamierzam przestać.

ogarnięty niebieski pasek, z kontrowersyjnymi acz prawdziwymi opiniami może komuś coś uświadomić i ocalić
  • Odpowiedz
@Sh1eldeR:
A propos błędów, spowodowanych nieczytaniem własnych komentarzy...

#!$%@?ą

Ja #!$%@?ę. Przecież korzystałem ze sprawdzania pisowni w przeglądarce. Widzę, że teraz działa. Czy ja jestem ślepy, czy co?
  • Odpowiedz