Wpis z mikrobloga

Niedawno spotkałem sie od z bardzo pozytywnym przyjęciem co do mojego #oswiadczenie

[ten wpis](http://www.wykop.pl/wpis/16648057/co-sie-#!$%@?-to-ja-nie-wiem-wyszedlem-dzis-z-piw/)

Z tej okazji #rozdajo ! Do wygrania męski NIEUŻYWANY portfel House !

Losowanie portfela i krówek! (o nich poniżej) Za pomocą #mirkorandom w piątek o 20.




Aby dodatkowo wam osłodzić życie i jeszcze bardziej zachęcić do plusowania jedna osoba wygra portfel a druga świąteczne krówki


Oczywiście nie będę tego sprawdzał i nie jest to wymogiem do wygranej, ale byłbym bardzo wdzięczny za wypełnienie:
tej ankiety - tylko 10 pytań

Na koniec gdyby czasem ktoś (albo jego mama) coś potrzebował do ogródka na wiosne to na kod: " #tylkonocny " rabat 5% na stałe( do 2025r) dla wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Link do sklepu

A jeśli kogoś interesują porady związane z ogrodem, pielęgnacją, ładnym trawnikiem to zapraszam do obserwowania tagu #twojogrod gdzie z tego lub już firmowego konta będę wrzucał przydatne treści :)

Esseker352 - Niedawno spotkałem sie od z bardzo pozytywnym przyjęciem co do mojego #o...

źródło: comment_yKvlS7AINKsb3RPvlTKp0jsThEEAzkn7.jpg

Pobierz
  • 23
@Kaplanka: Ciężko powiedzieć. Ja go mam od roku, ale w końcu nigdy się nie przydał.

Ale z doświadczenia Ci powiem, że oni mają ciągle portfele w podobnym guście, jak nie taki to powinien być bardzo podobny