Wpis z mikrobloga

Mireczki, jeśli jesteście zainteresowani to są do zgarnięcia kolejne okulary od nas (dokładnie to karty podarunkowe na kwotę 500zł, 400zł oraz 300zł). Wystarczy zrobić zdjęcie istotnych dla siebie przedmiotów (w formie tak zwanego essentials) i wrzucić na instagrama z odpowiednim tagiem.
Więcej informacji i całą galerię można znaleźć tutaj.

A poniżej przykładowe zdjęcie :]

#okulary #okularyprzeciwsloneczne #okularyboners #modameska #modadamska #instagram #konkurs
Pobierz GloomySunday - Mireczki, jeśli jesteście zainteresowani to są do zgarnięcia kolejne o...
źródło: comment_o65A8wqYlXWmcLZBTHb5oiC7HhfKW7Ih.jpg
  • 12
@GloomySunday: Nawet się zastanawiałem czy nie brać udziału, ale:
1. Mam stosunkowo wąską głowę, i przy tak fajnie wyglądających okularach nie mam żadnej pewności, czy by okulary mi pasowały.
2. Brakuje trochę informacji, o astygmatyzmie i innych wadach. W przypadku moim koszt szkieł wynosi koło 600 zł, więc wątpię, żeby zaliczało się to do ceny wliczonej w oprawki #cebuladeals ( ͡° ͜ʖ ͡°). Z drugiej strony nie
@Rozti: Cześć! Bardzo wiele osób traktuje astygmatyzm jako jakieś poważne schorzenie inne od standardowej (sferycznej) korekcji wzroku, kiedy tak na prawdę sam astygmatyzm jest czymś bardzo popularnym (soczewki toryczne do korekcji astygmatyzmu o wartościach do +/- 3,00 dioptrii cylindrycznych są już od dłuższego czasu standardem i nie wymagają dodatkowych nakładów finansowych oprócz czasami redukcji grubości według uznania). Dlatego są przez nas montowane w standardowo w cenie (zakres to +/- 6,00 dioptrii