Wpis z mikrobloga

Mirki, kojarzy ktos jakas tania naprawe pralek na terenie warszawy? Najlepiej z dojazdem do domu i mozliwoscia naprawy na miejscu.
Btw. Moze sie ktos orientuje w jakich widelkach ksztaltuja sie koszty naprawy pralki ? Tak wiem, zaleznie od usterki ale tak orientacyjnie, jesli mozna to wyrazic.

#warszawa #pytanie #niewiemjaktootagowac
  • 9
@chaos_n: praga poludnie, smutne ()
@sphinxxx: Prawde mowiac nie wiem, wczoraj wieczorem robilem pranie, wszystko ladnie pieknie a na samym koncu jakos dziwnie zaczela wylaczac wirowanie, no i ide grzecznie do lazienki wyjac pranie a tam delikatnie smierdzialo spalenizna, oraz po otworzeniu bebna ucieklo troche dymu ze srodka. Mialem wrazenie ze rzeczy sa cieplejsze niz zwykle.
@sajr: mi ostatnio też się zepsuła, ale nie było to tak oczywiste jak u Ciebie. Spec nawet nie dotknął pralki, wydaje mu się, że coś tam i zainkasował 70 zł za samą diagnozę. Tanio nie jest, ale elektroda jest pełna tematów pralkowych, jak chcesz przycebulic to poszukaj, pralki nie są trudne do naprawy.
@sajr: tzn uszkodzenie nie było oczywiste, nie było takich oznak jak u Ciebie, ja pralek nie naprawiam, nie znam się. Ale jeśli masz czas to możesz sam do tego dojść, szczególnie że coś ci się zjarało, więc nietrudno bedzie to zlokalizować.