Wpis z mikrobloga

Co sadzicie o trendzie BYOD w #praca #pracbaza ? Polega na przynoszeniu i pracowaniu na wlasnym sprzecie a nie firmowych, podobno wtedy pracownik ma czuc sie lepiej
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 79
@HCLB: kiedyś pracowałem w takiej firmie która to wdrożyła zanim stało się modne, tak bardzo chcieli aby pracownik czuł się jak w domu ze nawet własny papier toaletowy musieliśmy przynosić
  • Odpowiedz
@HCLB: Takie samo p---------e jak: zapraszamy na staż, ZA DARMO BEDZIE PAN MIAŁ DO CV. Po prostu szukaja frajerów żeby zrobili robotę i żeby firma nie ponosiła kosztów, niedługo swoje krzesło bedziesz musiał do biura nosić a co najgorsze znajdą się korposzczury które uwierzą że to dla ich dobra.
  • Odpowiedz
@HCLB: to u mnie w szpitalu taki trend jest od zawsze. Swoje ubrania trzeba kupic, papier toaletowym, mydlo, czasem jednorazowe rekawiczki czy "nawilzenie" do usg
  • Odpowiedz
@HCLB: lol gównofirma na bank. Niby jak wtedy jest chronione to co robisz? Piszesz sobie kod czy co tam jeszcze, łączysz się z serwerami firmowymi i w------e co masz na swoim kompie? A co z licencją, prawami autorskimi jak masz cos pościągane itp? Takie rzeczy chyba nie w IT co?
  • Odpowiedz
  • 0
@tony_soprano: niby w it tak robia, chodzi o to ze chcesz miec maca a reszta windowsy to masz swojego, chcesz miec high endowego gamingowego lapka do pracy to takiegobkupujesz xd
  • Odpowiedz
@HCLB: u mnie jest tak, że jakiś czas pracowaliśmy na sprzęcie "firmowym", ale po czasie, kiedy dostaliśmy info o przejściu na własny sprzęt to mogliśmy wykupić te "firmowe" laptopy za grosze (o ile dobrze pamietam to swój odkupiłem za 400zł). I z racji przejścia na własny sprzęt dostaliśmy dodatki do podstawowej wypłaty w wysokości 200zł, więc generalnie mogę mieć nowy sprzęt co roku ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz