Wpis z mikrobloga

Dotarł! () Uprawnienia:
- prowadzenie jachtów żaglowych bez lub z pomocniczym napędem mechanicznym po wodach śródlądowych,
- prowadzenie jachtów żaglowych bez lub z pomocniczym napędem mechanicznym o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie 2 Mm od brzegu, w porze dziennej.
Teraz trzeba czekać na otwarcie sezonu.
#zeglarstwo #wygryw #chwalesie
U.....a - Dotarł! (。◕‿‿◕。) Uprawnienia:
- prowadzenie jachtów żaglowych bez lub z po...

źródło: comment_PgP4Jy15yfEib3o96o3xE3Mz6OD0F3q5.jpg

Pobierz
  • 36
@ukrainiec: nasze bajoro było spore, ale na morze nie wyglądało :) Generalnie nie nastawiałam się jeszcze na morze. Jak to mawiał mój instruktor - żeglarzowi śródlądowemu łatwiej się przenieść na morze (o ile pokona chorobę morską), niż żeglarzowi morskiemu na śródlądzie ;)
@UndaMarina: a to coś mi się #!$%@?ło z tym morzem. Ale o papier przecież chodzi, sternik jachtowy jest ostatnim z wymaganym egzaminem, kolejne stopnie ze stażu. Z tygodniowego rejsu szkoleniowego gdzie przeplywane było może z 70h wpisywali ludziom ze 140 więc wystarczało jeszcze dorzucić weekendowy rejs tylko
@UndaMarina: Gratuluję :)! Zmotywowałaś mnie, żeby w tym roku poszukać czarteru na mazurach i przypomnieć sobie żeglowanie, bo patent od kilku lat mi się kurzy :(

Swoją drogą... Jak mam patent żeglarski jeszcze w formie książeczki to trzeba wymieniać :P?