Wpis z mikrobloga

@rdy: Toż to jasne że Savage. FoN sam w sobie jest dość przeciętny. 6 many za 3 tokeny 2/2, które giną pod koniec tury.
@marcelus: Moim zdaniem to obecna meta jest jedną z bardziej zbalansowanych od początku gry. Nie ma żadnego decku kompletnie dominującego nad innymi, jak swojego czasu Undertaker Hunter czy Patron Warrior. A Druida ostatnio mniej ze względu na zoolocka.
@MainstreamowyHipster:
no wiem że raczej savage, dobrze że chociaż po 2 latach ktoś w blizzardzie wpadł na pomysł że to combo to trochę za mocne jest. W porównaniu do takiego bloodlusta za 5

Meta taka sobie w sumie, co ze 2 dni wbijałem 5 rank, to praktycznie 90% gier było z
midrange drut
zoolock
secret paladin
face shaman

Pozostałe 10% to ciekawsze decki w stylu priesta, renolocka czy warriorów. Meta jest
@MainstreamowyHipster: Wierzę ci na słowo, luty to był mój pierwszy sezon gdzieś od pół roku. Nie wiem czy się ze mną zgodzisz, ale jeśli Druidowi podejdą karty to nie ma na niego mocy. Jest w stanie z pustego stołu zmieść cię z powierzchni ziemi.
@marcelus: Zoolock gniecie Druida, bo ten ma slaby board cleara. Secretadin też całkiem mocny. I bodajże Tempo Mage go ora, ale tego pewien nie jestem. Co nie zmienia faktu że rzeczywiście to najsilniejszy deck na ten moment. Choc moim zdaniem słaby do grindowania, wczoraj jak wibjalem 5 rank to widziałem więcej priestow i magów choćby niż drutów.
@rdy: Ale bardziej chodzi, że każda klasa ma jakiś dobrze odnajdujący się w mecie deck(albo nawet 2) którym można powalczyć.
Warrior-Controll , patron
Warlock-zoo, Renolock(z wariacjami klasyczny, combo, itp.)
Druid- Midrange, aggro
Rouge-Oil
Priest-Entomb
Shaman-faceshaman
Paladin-Secret, murlock, aggro
Mage-Tempo, Freeze
Hunter- no może on nie xd
@Marcinox: flara jakąś szałową kontrą nie jest,nadal pozostaje 6/6 na stole, a jeśli grasz facehunterem - raczej masz wyebane na challengera i ciśniesz w kierunku lethala (ok odpada 2/1 taunt),jeśli jednak jesteś w tyle z kontrolą stołu/hp/presją na przeciwnika to z flarą czy bez - prawdopodobnie gg.