Wpis z mikrobloga

Fundusz pożyczkowy tylko dla kobiet prowadzony przez Polską Agencję rozwoju przedsiębiorczości.
Kolejny przejaw dyskryminacji mężczyzn.
Dla jasności Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) jest agencją rządową podlegającą Ministrowi właściwemu ds. gospodarki, więc dyskryminacja za publiczne pieniądze.

Wyobrażacie sobie ten ból dupy szczuk i innych jej podobnych, gdyby istniał taki Fundusz pożyczkowy dla mężczyzn?
#dyskryminacja #feminizm
  • 14
1.Jesteś kobietą;


@Dawwido: super warunek uzyskania pożyczki. Na pierwszym miejscu bycie kobietą, na drugim dobry pomysł. To pokazuje jak szkodliwy i oderwany od rzeczywistości jest obecny feminizm - takie postępowanie jedynie utrwala stereotypy, że kobiety są gorsze, skoro nie mogą rywalizować na równych zasadach z mężczyznami.
@Dawwido: mnie się wydaje, że prawdziwe feministki powinny protestować przeciw takim rozwiązaniom (tak samo jak przeciw parytetom na przykład). Właśnie takie akcje sprawiają, że kobiety wychodzą na nieogarnięte osóbki, które bez wsparcia z góry sobie nie radzą.

No, ale wiem, że feminizm działa zupełnie przeciwnie :)
@Dawwido: u mnie w mieścinie od dawna przy większości projektów unijnych i dofinansowań faworyzowane były kobiety. Taki przykład jeden dofinansowania, pula 40 najlepszych projektów dostaje dofinansowanie (20 kobiety, 20 mężczyźni). Projektów mężczyzn, które przeszły do kolejnego etapu 3 razy więcej niż projektów kobiet. Dużo lepsze projekty mężczyzn odpadały ze względu limitu miejsc, gdzie z tymi punktami by byli w czołówce rankingu kobiet. Już nie będę się rozpisywał o standardowych kryteriach na