Wpis z mikrobloga

Sprzedaję motocykl, teraz bardzo ważne pytanie, co dalej? Ankieta z wyborem sprzętów, które aktualnie rozważam
#motocykl #motocykle #motoryzacja #pytanie #ankieta

Jaki ma być następny sprzęt?

  • Yamaha Warrior 11.6% (5)
  • Yamaha Raider 7.0% (3)
  • Ducati Hypermotard 1100 74.4% (32)
  • HD Dyna Wide Glide 2007 4.7% (2)
  • HD Dyna Low Rider Evo 2.3% (1)

Oddanych głosów: 43

  • 16
@Stitch: przesiadam się z Speed Tripla, zmieniło się to, że teraz lubuję się w dalekich trasach, spokojnej jeździe, ale lubię #!$%@?ęcie (dom, rodzina, etc). Na koniec sezonu jeździłem Raiderem i wiele wskazuje, że ten może mi wiele zaoferować, tylko cały czas mam dylemat. Bardzo lubię nietypowe motocykle, Hyper 1100 takim właśnie jest, dlatego jest na liście :)
@Stitch: @murgal: haja nie bardzo. Moim zdaniem wygląda jak gówno zmieszane z błotem. Tak pobocznie, myślę jeszcze nad VFR 1200, Ducati Multistrada (tylko drogie cholerstwo) i ewentualnie BMW R1200 GS (też drogie). Nie ma na liście, bo można tylko 5 typów zamieścić.
@jeshu: ode mnie rada, ze jak chcesz trasy to tylko cos w owiewkach, albo minimum zeby mialo cos pokorju fazera. vfr, gs i multistrata to imho najlepszy wybor na trasy. szczegolnie te dwa ostatnie
@Stitch: tak, wiem, tylko tak jak wspominam, nie potrzebuję #!$%@?ć. Miałem fireblade, nieraz wybiło 299km/h na cyferblacie, więc mam to już za sobą. Teraz, bardziej mnie kręci rekreacja, jazda do 150km/h, duży moment obrotowy i przyjemna muzyka z V2.
@jeshu: ja nawet takich predkosci nie osiagam w trasie :P o predkosciach 100-120 mialem na mysli. w zasadzie mozesz wziac byle co i tak do wszystkiego mozna szyby pozakladac. ale imho lepszy bylby typowy turysta, gdyz mozna go latwo okufrowac
@jeshu: Długie trasy wymagają normalnej pozycji, wątpię czy znajdziesz ją w większości tych moto, prędkość 150 też na nich nie jest do wytrzymania oprócz krótkich chwil, to tak od strony praktycznej. Ale co masz wybrać to nie wiem ;-)

Gx
@Gixaar: czy ja wiem? Raiderem zrobiłem 500km, było znacznie wygodniej jak na speed triplu (i wcześniejszych hornet 600 i 900), fireblade do tras tym bardziej się nie nadawał. Wiadomo, jeśli bym mierzył w turystyki, to najlepszym wyborem byłby fazer, fjr, cbf, pan european, etc..., tylko tu powstaje problem - te motocykle kompletnie do mnie nie trafiają. Mierzę w fajną V2 dla przyjemności z jazdy :)