Wpis z mikrobloga

@Dezynwoltura: Nie wiem jak z tymi ale GU10 lepiej kupić u nas chociaż by z tego względu, że masz 2 lata gwarancji. Z własnego doświadczenia wiem, że żadna dłużej niż rok nie wytrzyma. Tylko trzeba szukać promocji u nas bo można kupić 12W E27 za 12 zł normalnie w sklepie co według mnie jest mega tanio jak na to, że masz to na miejscu od ręki z paragonem.
@tomek_jg: Właśnie widziałem takie (też szukam GU10, tego gwintu co dał tarasino jeszcze nie widziałem nigdzie) ostatnio po 35zł trochę drogo :/ Myślisz, że honorują tą gwarancję powiedzmy po roku w razie czego ? Bo na akumulator samochodowy niby też dają 2 lata, a weź potem udowodnij, że to on był wadliwy, a nie Twoja instalacja w samochodzie ;)
@Dezynwoltura: Ostatnio oddałem dwie przepalone GU10 5W w Realu i nastawiłem się na 2 tygodniowy okres rozpatrzenia, a ku mojemu zaskoczeniu zwrot pieniędzy dostałem od ręki. Zawsze pytają czy masz oryginalne opakowanie ale według praw konsumenta wcale czegoś takiego nie musisz posiadać.
@Dezynwoltura: Żeby czekać miesiąc na coś co ma się pod nosem ? ()
Piszę z własnego doświadczenia. Nie kupuję na Ali więc co do jakości tam się nie wypowiem. Za to kupiłem w elektrycznym z metalową, żebrowaną obudową trzy lata temu za ok 20 zeta i świecą do dziś dobrym mocnym światłem. Jako trzecia jest w lampie kupiona na próbę w biedrze w plastykowej
@merti: Nie chodzi o to że będę czekał nie mając żarówek, tylko może akurat byłby dobrej jakości, ale dużo tańsze. Przecież to wszystko i tak z Chin idzie. Potrzebowałbym do podświetlenia w kuchni na razie są tam halogeny, ale dosyć często się przepalają i strasznie grzeją oprawki. Do tego mam tak #!$%@?ą instalację, że jak przepala się halogen to wywala korki :/ Kupiłem kiedyś z promocji w makro ledowe, ale mają