Wpis z mikrobloga

@kaczmar119: znajomy też ma, niezastąpione auto rodzinne ale narzekał trochę bo nie chciał słuchać i dawał naprawiać do tych od vw i bmw mechaników i w kółko coś mu się psuło aż pojechał do speców od renault i jeździ jak dziki.
  • Odpowiedz
  • 1
@kaczmar119: muszę wozić "duży" wózek dla dziecka i sporego (prawie 40kg) psa :) Mam auto z tym silnikiem i jest ok, mieliśmy też w domu Murano i nic z motorem się nie działo.
  • Odpowiedz
@kaczmar119: zazdro, moja rodzina miała reno scenica 2004r 1.9 dci to przy zakupie za 13 k~ po 2 latach wpakowane ok 20k w naprawy, autem sie nie wyjeżdżało poza miasto bo był strach ze stanie na srodku autostrady.
  • Odpowiedz
@artur1792: #!$%@? głupoty bo obrażam twoje francuskie cacko? Nie bede udowadniał tego co ci pisze , wiem lepiej niż ty. Poza tym znajoma rownież z tym silnikiem tyle samo albo i pare tys wiecej . Turbiny , elektryka , silnik to tragedia.
  • Odpowiedz
@quarox: #!$%@? głupoty bo piszesz, że na naprawy wydałeś 20 k w ciągu 3 lat. Turbiny? ok, niech się zepsuje turbina raz to rozumiem ale kilka razy? to już twoja wina, ale i tak regeneracja max do 1 000 zł, chociaż turbina tak na prawdę przeżywa silnik, chyba że się nie umie jeździć autem z turbiną. Elektryka, jeżeli auto jest bezwypadkowe, nigdy nie było nic dłubane przy elektryce przez jakieś partacza
  • Odpowiedz
moja rodzina miała reno scenica 2004r 1.9 dci to przy zakupie za 13 k~ po 2 latach wpakowane ok 20k w naprawy,


@quarox: nawet nie ma szans żeby przez 2 lata wpakować 20k w naprawy.... ogarnij się człowieku :D
  • Odpowiedz
dawał naprawiać do tych od vw i bmw mechaników i w kółko coś mu się psuło


@elemenTH: i stąd się bierze spora część awaryjnych Renault oraz historii jakie to one są psujące się.
  • Odpowiedz
@artur1792: wystarczy że robili to w jakimś nieogarniętym ASO, chociaż kto tam jeździ z samochodem wartym 13k. Ewentualnie kupili coś kompletnie zajechanego po taniości i źle naprawiali, możliwości jest sporo. Też mnie to dziwi bo co prawda 1.9 z tamtego okresu mógł mieć problemy (wymiana oleju co zalecane 30kkm miała w tym duży udział) ale żeby uzbierać 20k to trzeba się postarać, chociaż nie jest to niemożliwe, sam widziałem przypadek Vectry
  • Odpowiedz
@quarox: nie mówię, że renault to jakaś rewelacyjna marka ale to nie możliwe, żeby w 2 lata włożyć w auto typu renault scenic 20k.... Żeby to był jakiś mercedes czy jaguar to jeszcze możliwe. Chyba, że zaprowadziłeś do aso i kazałeś im silnik wymieniać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz