Wpis z mikrobloga

@nuxxie: K---a, co za głupota nie wykupić AC na kilkuletnie auto. A jak już chcesz zaoszczędzić to chociaż wystarczyło dodać jakieś niedrogie, a skuteczne dodatkowe zabezpieczenie mechaniczne/elektryczne/elektroniczne.
Dobra, tyle krytyki, a teraz tak jak podpowiadaja sprawdź większe parkingi na osiedlach i zakamarkach w miescie czy nie stoi - koszty paliwa i czasu chyba nie będą zbyt duże.
  • Odpowiedz
@nuxxie: zasnełaś po tym jak p-------i Ci auto? Ja z kradzieżą roweru nie mogłem sie pogodzic tylko wziąłem drugi i jeździłem 3 godziny nocą po okolicy xd Na szczescie znalazłem go. W stanie lekko uszkodzonym ale znalazłem. Obyś Ty znalazła autko bez uszkodzeń. Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
@nuxxie: Rok temu kuzynowi ukradli A3 też w godzinach podobnych do twoich. Auto się znalazło na kostuchnie w jakiś bocznych dróżkach z naklejkami na tablicach żeby nie było ST tylko SI.
  • Odpowiedz
@nudzie: Kto kradnie Fiata w dzisiejszych czasach? Przecież ani to nie jest drogi samochód a części oryginalne są tanie jak barszcz. Znajomy miał Punto przez pewien czas to wszystkie naprawy i części robił w ASO i wcale drogo mu nie wychodziło. Nie widzę więc logicznego powodu dla takiej kradzieży...
  • Odpowiedz
@nuxxie: W najgorszym wypadku juz jedzie do Czech - obecnie auta kradnie sie na czesci, a rozbiera sie je nie w kraju, a gdzies u sąsiadów. Możesz ewentualnie spróbować poszukać gdzieś w miescie, jest szansa, ze jeszcze nie wywieźli.
Zglaszalas juz kradziez na policji?
  • Odpowiedz
Dziewczyno wyluzuj to tylko samochód kupa blachy, będziesz miała jeszcze ładniejsze i lepsze, miałaś AC właśnie na wypadek kradzieży. W PL samochód to dla niektórych jak BÓG albo więcej !
  • Odpowiedz