Wpis z mikrobloga

@pszczelarz: Robisz błąd, że w ogóle odpowiadasz na w ten sposób zadane pytania.
@anenya: Jakoś na początku roku @m__b obiecywał moderację tagów i w ogóle, no a skoro obiecał, to znaczy że zrobi, nie trzeba mu o tym co pół roku przypominać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marbarella: A tag Twój, że się obruszyłaś? Wyskoczył koleś z pytaniem, raczej nie w złej wierze przecież, a ta od gnojów wyzywa jak jakaś wielka dama czy tam karyna z osiedla, co wszystkie rozumy pozjadała. No wielkie halo, że ludziom powiadomienie wyskoczyło, nie będą mieli co z tym teraz zrobić, do informatyka chyba z tym pójdą i zapłacą wielkie pieniądze za usunięcie.
@choleryk: No właśnie raczej w złej wierze, biorąc pod uwagę, że poprzedniego dnia zrobił dokładnie to samo i też mu parę osób zwróciło uwagę. Ale to już wiesz, bo napisałam to w tym komentarzu, o który tak się oburzasz. Po drugie: tak, wkurza mnie to, że obserwuję kilkanaście tagów, w tym większość autorskich i codziennie przychodzi mi kilkadziesiąt powiadomień, z których zaledwie kilka to treści, dla których te tagi obserwuję. I