Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki zainteresowanie tagiem #bieganie oraz #biegajzwykopem . Zaczałem biegac w połowie wrzesnia 2015r.Zważyłem się wtedy i waga pokazała 99kg przy moim wzroscie 184cm.(36 lat)Postanowiłem działać....Coś tam juz biegałem ale niesystematycznie i z krótkim zapałem ale...nie tym razem. Od tego września robię około 170 do 250 km na miesiąc.Zawziąłem się.Minęło pół roku i sporo osób mówi mi że widac że schudłeś ale ja mam stracha wejść na wagę #heheszki .Czuję że waże około 90 kg.Moim celem jest 85 kg. Dzisiaj prawie złamałem 45minut na 10km zrobiłem dyszkę w 45minut i 22 sek. pomiar wiarygodnym i bardzo dokładnym zegarkiem sportowym Polar m400.Myślę że to już spoko wynik ? Mam dalej grzeszki w rodzaju piwa,cóż...Z #dieta to nie wariuje i nie ważę tego co jem ale dużo już uważam.Polubiłem kasze,szpinak ,fasolki,szparagi ,wszystkie absolutnie wszystkie warzywa! Jem tylko ciemny razowy chleb ,makaron tylko ciemny bo wiadomo węgle tez potrzebne dla biegacza.Ziemniaki rzadko i tylko gotowane w wodzie bez soli.Zero absolutnie zero smażonego.Jajka tez lubię.Olej lniany tez spożywam.Przez pół roku zjadłem 2 pizze. To takie moje #oswiadczenie i zataguje jeszcze #dieta .Dodam screena z dzisiejszego biegu z #endomondo bo tam importuje moje wyniki z zegarka polar.Same endo na telefonie kiedys sporo mnie oszukiwało.Tyle...
Pobierz grekzorba - Mirki i Mirabelki zainteresowanie tagiem #bieganie oraz #biegajzwykopem ....
źródło: comment_PrI3DDmTWeVOibnwOJMr2OtRUEeG39US.jpg
  • 9
@grekzorba: gratulacje i obyś w tym trwałe jak najdłużej. Co do rekordu to te zamierzone zegarkiem są... takie sobie - tylko atestowana trasa lub bieżnia la prawdę Ci powie ( ͡° ͜ʖ ͡°)