Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Panie Prezydencie, proszę powiedzieć, dlaczego Pańskim zdaniem te wszystkie zarzuty (zakładam,że byłyby prawdziwe) są kierowane do Pan poprzez media,a nie przez właściwy sąd,nie mogę pojąć. Dlaczego teraz tak jest to zrobione.Nigdy tak nie było,żeby komuś zarzucać coś za pośrednictwem mediów,bez sądu.Jeśli moje myślenie jest błędne, proszę mi to napisać.Jeśli nie - proszę o odpowiedź.

To jest moje pytanie do Lecha Wałęsy.
  • 15
@maggiedeco: A dlaczego Leszke nie wytacza tym podłym oszczercom procesów tylko biadoli na wykopie jak to kłamią?

Wartościowe będzie to AMA, nie ma co... ciekawe ilu was pozakładało konta w przygotowaniu do tego teatrzyku...
Odpowiadam ci: konto założyłam wczoraj, pytanie przeslalam także wczoraj ; tak, właśnie po to , aby móc skierować do LW to pytanie. Poproszę też o nieużywane wulgaryzmów, kiedy do mnie piszesz,nie akceptuję ich.Pozdrawiam.
@pietryna123: "A dlaczego Leszke nie wytacza tym podłym oszczercom procesów"
Nie powinien,bo to ten,który oskarża ma udowodnić winę temu,którego o coś oskarża,a nie "oskarżony" ma udowodnić, że jest niewinny.Tak jest w państwie prawa,w przeciwieństwie do państwa totalitarnego / autokratycznego. To tak jak ja bym rozpowiedziała,że mój sąsiad ukradł mi coś,a ten sąsiad musiałby udowodnić,że jest niewinny.Nigdy! To ja muszę udowodnić jemu,że ukradł.Dopóki nie udowodnię, mój sąsiad jest niewinny.
To tak jak ja bym rozpowiedziała,że mój sąsiad ukradł mi coś,a ten sąsiad musiałby udowodnić,że jest niewinny.Nigdy!


@maggiedeco: Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Powinien ich podać do sądu za oszczerstwa, a nie udowadniać że jest niewinny. Wtedy na nich ciąży ciężar dowodu, że nie kłamie.
Ale nie spodziewam się po kimś z otoczenia Wałęsy kto założył konto by AMA poszło tak jak trzeba wielkiego zrozumienia. Otacza się ludźmi takimi samymi jak