Wpis z mikrobloga

Pytanie, które pewnie pojawiało się na wielu forach. Niestety nie ma nic aktualnego a ja nie grałem 10 lat - jakieś dziwne clienty do OTSa (matko jedyna!).

W związku z tym mam dwa pytania:
- jak sobie ustawiliście wszystkie okienka w kliencie OTS-a?
- w jaki sposób macie zrobione hotkeye?
Nie mogę znaleźć optymalnego rozwiązania. Ciągle coś jest nie tak i mnie #!$%@?.

  • 10
  • Odpowiedz
@XTas: No to nie wiem w czym problem, bo okienka są tylko po prawej stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Okienka: (do expa, mniej więcej) Na górze standardowo mapa, hp i mana, w zależności czy potrzebuję zmieniać/ubierać ringi i amulety to eq otwarte (jeśli nic nie zmieniam to zamknięte), potem otwarty poziom doświadczenia, battle, no i najniżej plecaki - co by łatwiej loot zgarniać - na górze ringi/potki/amulety/softy/ice
Huffy - @XTas: No to nie wiem w czym problem, bo okienka są tylko po prawej stronie (...

źródło: comment_Z7taTMBgGVmcMLWQxlmf2PnADT6HqrfN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
skoro kolega pyta o hotkeye, to pytanie brzmi czy na mirkowym kliencie da rade zapisać hotkeye które nie są pod standardowymi F1,F2... bo np. zmieniłem sobie hotkeye na klawisze numeryczne, i po wylogowaniu i zalogowaniu ich już nie było, więc musiałem ustawiać je na nowo.. i teraz się zalogowałem i znowu brak moich hotek..
  • Odpowiedz
@XTas: No spoczko, ja korzystam z "normalnego" klienta, więc jeśli chodzi o rozmieszczenie okienek na całym ekranie to nie wiem jak jest najlepiej. Ważne byś miał wszystko pod ręką - np loot przenosił 1cm go góry, a nie 10.
  • Odpowiedz
a ja mam problem z hotkeyami, bo co sobie ustawie hotki na niestandardowych klawiszach w kliencie dedykowanym pod ots, i jest mi super wygodnie, wystarczy, ze wyloguje się i zaloguje z powrotem, to moje ustawienia znikają... i muszę na nowo ustawiać wszystko, tak jakby nie było opcji zapisania klawiszy na niestandardowych klawiszach, chodzi mi o klawisze numeryczne, spacje, backspace itp ;)
  • Odpowiedz
@XTas: W beta kliencie mam tak:

F1 - exura/exura ico
F2 - mocne leczenie
F3 - najmocniejszy potion
F4 - mana pot
1, 2, 3, 4, 5 - różne exori, u knajta exeta res pod 3

F5-F8 czary supportujące(jakieś utamo vity, utito tempo, damage over time u maga)

F9 - utani hur
F10 - mocniejsze utani hur
F11 - utura/utamka
F12 - exani tera

Shift + P/O/I - hi/sail/trade

Ctrl/Shift +
  • Odpowiedz