Wpis z mikrobloga

Byłem u fotografa. Dziewczyna w kolejce przede mną pyta się obsługi: "Czy można u państwa wykonać fotografię na legitymację studentki prawa?"

Pewnie taka sobie myśli, że fotograf w aparacie ustawia specjalny tryb "STUDENT/ABSOLWENT PRAWA".

#prawo #studenci #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@release24: nie wierzę że można być tak głupim. Przecież ci ludzie jakoś musieli się dostać na te prawo, wnioskuje z racji tego iż to chyba ważny i trudny zawód, że maturę trzeba mieć więcej niż te 30%, i jak można być tak z------m żeby gadać takie rzeczy? O ile to wydarzyło się na prawdę
  • Odpowiedz
@release24:
Byłem u fotografa. Dziewczyna w kolejce przede mną pyta się obsługi: "Czy można u państwa wykonać fotografię do legitymacji?"

I tak sobie pomyślałem "A c--j, wszystko sobie zmyśle. Bede śmieszek poza kontrolo".

#takaprawda
  • Odpowiedz
@patrickwro: jak pracowałem na kopalni to opowiadania była historia gościa który zatankować auto, a przy kasie dziewczyna do niego
-stanowisko
-kierownik wydobycia
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@release24: jak robiłem zdjęcia na inna uczelnie to rzeczywiscie miały inne wymagania proporcji, takze moze, tylko i wylacznie moze jest taka szansa ze prawo (na uczelni z jej miasta ma jakies tam wymagania). Nie trzeba murki odrazu hejcic i smiechcic, bo hehe studen brawa, muwi ze studzi brawo :-------DD
  • Odpowiedz